Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Cihazı Gören, Duyan, Kullanan Var mı ?

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımda kullandığım pioneer AVH-P 4200 DVD double DIN ünitemin pek estetik olmadığı ve aracımın direksiyon kumandasına uyum sağlamadığı için değiştirmeyi düşünüyorum ebay de bu teybi gördüm fiyatı da uygun geldi sizce aracıma uyum sağlar mı ilanda 2004 sonrası leon için uyumludur diyor ama ekran 7" olduğundan buna uygun çerçeve bulunabilir mi daha önce gören duyan taktıran kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim

http://cgi.ebay.de/7-DVD-GPS-NAVIGA...=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item4152105824

güzel bir cihaz yakışacağını umuyorum direksiyon kumandalarınıda çalıştırıyor ise

evet direksiyon kumandasıyla uyumlu ama markası yazmıyor kafam ona takıldı :rolleyes:

markasını düşünme kullanışlı ve fonksiyonel belli

ne bileyim zenec, necvox falan olsa hiç değilse bilindik bi marka ona göre fikir edinirdim de özelliklerine göre fiyatı çok iyi o kafamı kurcalıyor

şu an arabanda olan cihaz oldukça kaliteli buna emin olabilirsin , diğerlerine geçersen bu kaliteyi bulamazsın eğer dış görüntü daha önemli diyorsan o başka
direksiyon kumandasına gelince gayet güzel uyum sağlayan can bus adaptörünü alır takarsanız tüm kumandalarınız gayet güzel ve hızlı şekilde çalışır

evet teybim güzel farkındayım yedek subayken amerikaya giden bir üsteğmenimden istemiştim o getirmişti sağolsun hatta yanında direksiyon kumandası için uyumlu olan aparatı da istemiştim ama tabi o zaman bilmiyordum can buslı olması gerektiğini o yüzden taktıramadım evde duruyor sadece can bus ünitesi ebay da 60-70 dolar kargo ücreti falan 150 doları buluyor ve de gümrüğe takılma riski de var o yüzden vazgeçmiştim :( bari dedim aracıma uygun fabrikasyon hemde navigasyonlu teyp alayım onu da kimse tavsiye etmiyor yani markasız ürünleri

karın ağrısı bir durum, cihaz görsel olarak güzelmiş.

hem görsel hem özellik olarak çok güzel de.. de si problem çıkartıp çıkartmayacağı 1-2 aylık kullanımda, yoksa özellikleri harika tv bile izleyebiliyorsun

zafer abiye katılıyorum.. bu markasız çin malı ürünlerde kalite olmadığından keyif kaçırıyo.. çin malı cep telefonları gibi.. içinde ne ararsan var ama kalite sıfır... bence bu ürünü aldığın fiyattan biraz daha fazlaya satabilirsen kara geçmiş olursun.. ondan sonra ver elini alpine=))

Geri
Üst Alt