Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu baş belasını ne yapmalıyım

meydel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2005 model 120000 de clio 1.5 dcı aracım var ve araç 500 km de falan 500 ml ile 1 lt arası yağ eksiltiyor araç zora girince veya gaza yüklenince beyazmavi karşımı bi duman atıyo gösterdiim ustalar motor yapılması gerektiini söylüyorlar bu da 4-5 bin civarında bi ustada sekmanlarda problem dio el emeği olarak 500 alırım 100 de malzeme tutar 1500 çıkartırız dio acaba yaptırsammı önerilerinizi bekliyoum şimdiden teşekkür ediyorum

renaultla tanıştığım güne lanet olsun

kaç kmde bu araba motor bitmiş gibi

Suan hasta oldugunu dusun ve tıbbi yardım almadan gezim dolaşım diyosun sonucu ne olur sence? Araban icin de suan aynı durum gecerlı.Zaten muhtemel segman flan atılacak,yag yakmaya baslamıs.Yaptırmama gıbı bır luksun yok zaten

hiç uğraşmadan sat bence düşün piyasasını bilmiyorum ama varsayalım 10 lira 5 lira masraf yapacaksın yine 10 liraya satarsın bence 8 e ver motora yapacağın 5 i üstüne koy 13 düzgün bişi al fiyatları temsili yazdım hiiiiç uğraşma

120 binde motor yedirtmekte mesele sat gitsin

Suan hasta oldugunu dusun ve tıbbi yardım almadan gezim dolaşım diyosun sonucu ne olur sence? Araban icin de suan aynı durum gecerlı.Zaten muhtemel segman flan atılacak,yag yakmaya baslamıs.Yaptırmama gıbı bır luksun yok zaten
abi segman attırsam kurtarırmıyım aracı ondan emin olamıyorum ustada tm bişey diyemiyo yaptırsammı satsammı bilemedim bende

hiç uğraşmadan sat bence düşün piyasasını bilmiyorum ama varsayalım 10 lira 5 lira masraf yapacaksın yine 10 liraya satarsın bence 8 e ver motora yapacağın 5 i üstüne koy 13 düzgün bişi al fiyatları temsili yazdım hiiiiç uğraşma
bu dediğini bi deneyeyim abi şimdi sahibindene ilan verip

ben senin yerinde olsam segman ıvır zıvır uğraşmam belkide zamanında kamyonlara çok motor yaptırdım bıkkınlık geldi ondan sat diyorum

abı sat ugrasma demıssın de motoru yag yakan mavı duman atan arabayı alan adam zaten pıyasasının 2-3 altına degıl en asagı 5 lıra altına almak ıster.Motor acıldımı ne cıkıcagı bellı olmaz ama yenı yapmaya basladıysa segmanla da kurtarabılır.Zaten su halı ıle kullandıkca asınma daha da fazla olucak ısın ucun ıyıce rektıfıyeye kadar gıdıcek

Geri
Üst Alt