Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aralar kötü bir büyü var üzerimde hayırlısı..

alıcan bu ıslerde araba ya degıl ellerındekı evraga bakıyorlar adamların elınde muhtemelen senın focus un evragından var senın arabayı calıp evragı ona oturtup satacaklar o yuzden arabana alarm tak vazgecmezler :( bı daha gelırler

bıde arkadaslar apartman otoparklarımız guvenlı dıyoruz ama caddeye parketmek daha guvenlı otoparklardan devrıye ekıpler gecmıyor ama caddeler her an dolu !!! caddelerde hırsızlık yapamıyorlar

Çok geçmiş olsun, açmak isteselerdi vazgeçmeleri için bişeylerin ters gitmesi lazım diye düşünüyorum.

Çok geçmiş olsun, bundan sonrada temkinli davranmanızda fayda var...

geçmiş olsun kardeşim onlar acısından olumsuz bir durum olmuştur yoksa kolay kolay vazgecmezler 2000 li yıllarda bizim de bir aracımız bu şekilde sırra kalem bastı acısını bilirim ... sen tedbirini al direksyon kilidine güvenme bi baston kilit yakışırrr :eek:key: bu arada ruhsat falan umurlarında değil haberin olsun :cool:

Geçmiş olsun alican Allah beterinden saklasın:( inş bi daha böle bir olay yaşamazsın kardeşim

kardeş geçmiş olsun allah beterinden saklasın benim farın üstünde şerit ledler vardı onları sökmeye çalışırken parçlamışlar o an bile canım çok sıkılmıştı.böyle bişey olsa da yıkılırdım herhalde.

geçmiş olsun allah beterinden korusun birşey soracağım otoparkın güvenlik kamerası veya görevlisi yokmu aceba veya bina otoparkı ise güvenlik kamerası taktırsanız en azından çaydırıcı olur

Geri
Üst Alt