Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aralar kötü bir büyü var üzerimde hayırlısı..

kardeşim geçmiş olsun..şerefsizler gözüne ne kestirirlerse ona yöneliyorlar..o şu bu farketmiyor..ruhsatı bende yanıma almaya başlayayım bari

hangi kızın ahını aldın acaba :D

olm şaka bi yana var sende bi sıkıntı geçmiş olsun

kardeşim geçmiş olsun..şerefsizler gözüne ne kestirirlerse ona yöneliyorlar..o şu bu farketmiyor..ruhsatı bende yanıma almaya başlayayım bari

eyvallah muratcanım , aynen kanka yanına al geceleri..

hangi kızın ahını aldın acaba :D

olm şaka bi yana var sende bi sıkıntı geçmiş olsun

kanka cidden bi kızın ahını aldığımı düşünmeye başladım hadi bakalım hayırlısı..

büyük geçmiş olswun kardeşim polise bilgi verseydin keşke

teşekkürler abi , valla çok acelem vardı derse yetişmem gerekiyodu o yüzden polisi arayamadım ama sonradan keşke dedim..

Tuzak kur arabaya gelmeleri için gece nöbet bekle hazır kıta sotede gözetle baktın geldiler zorluyorlar pompalıyla sık bak o zaman seyret...bunu yaptıktan sonra arabanın 4 kapısınıda açık bırak bak bunlar bidaha gelirlermi..........!

Tuzak kur arabaya gelmeleri için gece nöbet bekle hazır kıta sotede gözetle baktın geldiler zorluyorlar pompalıyla sık bak o zaman seyret...bunu yaptıktan sonra arabanın 4 kapısınıda açık bırak bak bunlar bidaha gelirlermi..........!

abi iyi hoş güzel dedin de onlarda dolu geldilerse napıcam o zaman :D :D

usta modeline göre de çalıyorlar.. oyüzden mercedes i bırakıp şahin çaldıkları bile oluyor.. 1 kere kurcalayıp açamazlarsa muhakak tekrar geliyorlar.. şayet sitenin otopark fln ise.. gece görüşlü bir kamera işe yarayabilir.. hatta kaydetmen bile gerekmez.. koy ver 12 voltu.. gece kırmızı ışığı gözükür onun zaten.. pek bulaşmazlar o zaman..

usta modeline göre de çalıyorlar.. oyüzden mercedes i bırakıp şahin çaldıkları bile oluyor.. 1 kere kurcalayıp açamazlarsa muhakak tekrar geliyorlar.. şayet sitenin otopark fln ise.. gece görüşlü bir kamera işe yarayabilir.. hatta kaydetmen bile gerekmez.. koy ver 12 voltu.. gece kırmızı ışığı gözükür onun zaten.. pek bulaşmazlar o zaman..

zaten kamera yerleştiricez binanın kapısında var görüntü olsun diye koymuştuk kimse gelip gitmiyo o yüzden şimdi de otoparka koyucaz bakalım neler olucak , ama çok sinir bozucu bir durum..

abi iyi hoş güzel dedin de onlarda dolu geldilerse napıcam o zaman :D :D

Sen pusuya yatıcaksın seni görmemeleri lazım büyük konuşmayayım ben yaparım o geyler gelip benim alnımın teriyle aldığım arabama böle bişey yapacaklar.....:mad:

Sen pusuya yatıcaksın seni görmemeleri lazım büyük konuşmayayım ben yaparım o ibneler gelip benim alnımın teriyle aldığım arabama böle bişey yapacaklar.....:mad:

önlem alıcaz abi bakalım önümüzdeki günler neler göstericek..

Geri
Üst Alt