Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araclar on numara

[MENTION=26113]halil001[/MENTION] sana gelsın bu vıdeo olmadı subaruyu alamadın bole bısey alak sana :D

ahhh ah anlıyorum sizleri gençler, çocukluğunu yaşayamamış olmanın vermiş olduğu hezeyanlar bunlar, bir psikolojik danışman olarak söylüyorum bunları ciddiye alınsın lütfenpuhaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vallaha süper olur :D :D ama ben gerçeğini tercih ederim :D
halilim nerdesin sen kaç zamandır hayırsız:)

ahhh ah anlıyorum sizleri gençler, çocukluğunu yaşayamamış olmanın vermiş olduğu hezeyanlar bunlar, bir psikolojik danışman olarak söylüyorum bunları ciddiye alınsın lütfenpuhaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

halilim nerdesin sen kaç zamandır hayırsız:)

hahaha artık bır psıkologumuzda var abı benım bır suru sorunlarım var danısmanım olurmusun bayan tercıhımızdı ama napalım yokluk :D

Şimdi olsa kumandalı küçük bir araba yine oynarım :D Şu nitrolulardan alıp kapışmak var ahhh :D
Küçükken kumandalı arabalarım olurdu hala hatırlarım, hep orasını burasını söker motorunu alır pille çalıştırırdım :)
O zamandan başlamış sök tak uğraş işleri bende :D

hahaha artık bır psıkologumuzda var abı benım bır suru sorunlarım var danısmanım olurmusun bayan tercıhımızdı ama napalım yokluk :D
hayırsız olurum tabi, bayan tercihiymiş hahahahah onlar bu meselelerden anlamaz. erkek karmaşık yaratıktır her ne kadar bayan dense de. en kısa zamanda senin 10-15 yaşlarına sonra da daha küçük yaşlarına bir inmek lazım:)

Geri
Üst Alt