• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu araclar on numara

atay78

Kayıtlı Üye
[MENTION=26113]halil001[/MENTION] sana gelsın bu vıdeo olmadı subaruyu alamadın bole bısey alak sana :D

picassoner

Kayıtlı Üye
ahhh ah anlıyorum sizleri gençler, çocukluğunu yaşayamamış olmanın vermiş olduğu hezeyanlar bunlar, bir psikolojik danışman olarak söylüyorum bunları ciddiye alınsın lütfenpuhaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vallaha süper olur :D :D ama ben gerçeğini tercih ederim :D
halilim nerdesin sen kaç zamandır hayırsız:)

atay78

Kayıtlı Üye
ahhh ah anlıyorum sizleri gençler, çocukluğunu yaşayamamış olmanın vermiş olduğu hezeyanlar bunlar, bir psikolojik danışman olarak söylüyorum bunları ciddiye alınsın lütfenpuhaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

halilim nerdesin sen kaç zamandır hayırsız:)
hahaha artık bır psıkologumuzda var abı benım bır suru sorunlarım var danısmanım olurmusun bayan tercıhımızdı ama napalım yokluk :D

firozat

Kayıtlı Üye
Şimdi olsa kumandalı küçük bir araba yine oynarım :D Şu nitrolulardan alıp kapışmak var ahhh :D
Küçükken kumandalı arabalarım olurdu hala hatırlarım, hep orasını burasını söker motorunu alır pille çalıştırırdım :)
O zamandan başlamış sök tak uğraş işleri bende :D

picassoner

Kayıtlı Üye
hahaha artık bır psıkologumuzda var abı benım bır suru sorunlarım var danısmanım olurmusun bayan tercıhımızdı ama napalım yokluk :D
hayırsız olurum tabi, bayan tercihiymiş hahahahah onlar bu meselelerden anlamaz. erkek karmaşık yaratıktır her ne kadar bayan dense de. en kısa zamanda senin 10-15 yaşlarına sonra da daha küçük yaşlarına bir inmek lazım:)

Üst Alt