Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı tanıyan var mı??

motor kiymetli bir de bu aracta cupra tampon fln da war km si de dusuk disele gore bence alinir

harika bir arac abi ahhh satıcam ford u en kısa surede sonra yatıcam pusuya :)

valla ben de satmak üzereyim..az da yakıyor iyi de gidiyor...shell ödediğim paradan bıkkınlık geldi

düzgün yapılmış, temiz gibi duruyo..

buraya degıl ama bır kac sıteye uyedır arkadas ... chıp egsoz vs vardı aracında en son ılan detaylarını okumadım dıe yazdım

iyimiş bi sorun yoksa güzel bi pazarlıkla kaçmaz

buraya degıl ama bır kac sıteye uyedır arkadas ... chıp egsoz vs vardı aracında en son ılan detaylarını okumadım dıe yazdım

var bayağı birşeyler var yazmış...yapılanlar iyi görünüyor..şu ana kadar olumsuz bir yorum da gelmedi sizden

kazası belası varmı bilmiyorum ama başka bir forumdan takip ettiğim kadarıyla bakımlı iyi giden bir araba abi.

plakadan kazası varmı diye baktım kaskodan bir kere hasar alınmış.
700 tl tutarında

plakadan kazası varmı diye baktım kaskodan bir kere hasar alınmış.
700 tl tutarında

teşekkür ederim..bu tabi kayıtlı olan kayıtlı olmayanı göremiyoruz tabikii..ama şu da var kaskosu olan adam cebinden para verip arabasını yaptırmaz..

Geri
Üst Alt