Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu aracı almayı dusunen olursa bılgısı olsun.

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İlanın tarıhı gecmıs ama guncellenecektır elbet ilandaki aracın ilk sahibi babamın arkadaşıydı sonra babamın arkadaşı babamın aracılıgıyla babamın tıcaret yapmıs oldugu bır abıye satıldı KM si orjinaldir. Bu aracın hikayesi uzundur anlatmam uzun olur. Bu arac suan baska bırınde tekırdaga gıtmıs 3.sahıbınde

Konuyu acmamın nedenı 3.sahibi ilanda yalan yanlış konuşmuş bu aracın arka tamponunda düzeltme var tamponlarda boya yok fln yazmış yalandır inanmayın arka tamponunda düzeltme var konuyu gereksız acmıssın dıyen olursada benım ıcım rahat etmedı adam yalan konusuyordu yazmamıs arka tampondan duzeltmesı oldugunu sinirime gitti sakın mesaj atıp birşey demeyin boşverin abilerim kendisine kalsn.

Benim istedıgım eger bu aracı forumdan bırı dusunmusse ınsallah bu yazımı görür bilgisi olsun alıcının.

Arabanın arka tamponunda cok buyuk bır hasar yoktu buda bılınsın.

Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 35.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - Pasif İlan - 115570387

Bunu beğendi. quArd bunu beğendi.
  2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    hasan araç alım satımlarında tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim tamponların asla önemi yoktur hatta o kadarki tampona boya makinesi tutsan ölçemez çünkü plastik ya eğer başka yerinde hata yoksa bu araç benim gözümde hatasızdır

yukcell88, skymz, KİREÇ ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  3. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Hasan tampon parçalansada kırılsada bu önemsiz birşey darbe kavramına giremez bu ikinci el araçta. Açıkcası 2.el araç alıcaksam tamponun değişmiş olması benim işime gelir. Nedenmi 3-5 yıllık araç illak, tamponunda çizik veya ezik olacaktır Boyanması veya değişmesi avantajdır.
    Hı ama adam yalan söylemiş bu hoş değil ona bir sözüm yok

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Adamın yalan söylemesi hoşuma gitmedi abi kaza bela yok diyor birde . :mad:

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hasan ne Arabaları hatasız Diye Satıyorlar takılma bunlara boşver.. Ama genede Dürüst olsa Daha iyi olurdu :eek:key:

Bunu beğendi. skymz bunu beğendi.
  6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Aracın ilk sahibi arabayı çok sert kullanan ama çokda iyi bakan biriydi temiz bakardı her hafta 2 kere yıkanırdı tertemizdi garajda yatardı araba. 2.sahibi çok pis baktı arabaya sertte kullanıyor biraz . 3.sahibide pis bakıyor. :)

(Bu arabanın 2.sahibine 34 HY 0554 Plakalı aracımı verdim.) 1 ay once satmıstım bılıyorsunuz.

7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    arabanın paspasın daki çamuru temizler bari be insan :mad::mad:

8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Tertemiz araba abi deme öyle. kazasız boyasız tertemiz sıfır gibi.

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    zaten su araba satarken boya takıntısı olanlara uyuz oluyorum bız bı hata yaptık aracın motoruna yuruyenınıne baktık boyayayı onemsemedık pert kaydı yoktu guzelce kullandık bır sorun cıkarmadı sukurler olsun ama satrken ımanımız catladı adam hıc bırseyıne bakmıyor boya dısında kım bu boya kavramını cıkarmıssa ben .....anlayan anlamıstır yurtdısında keyfıne araba boyanıyor bızde boyalı arac oluyor

Bunu beğendi. skymz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş