Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu aracı alıcam fikirleriniz önerileriniz

tüpsüz bu araca binecek erkek ben göremedim pek :D zaten buna tüpsüz binecek adam buna binmez farklı bir araca biner diye düşünüyorum.tüp taktırıcaktım işin aslı araca baktırdım arac biraz sorunlu aslında baya sorunlu adamında haberi yokmuş serviste yapılmayan işlem kalmamış araca sol kapı ve tavan hariç boya var araçta kapılar çamurluk felan degişmiş auro tamponlardada işlem var onceden kırmızıymış boyamışlar kusmuş sonra yan hava kanallarından biri kırık arkadaki tampondada aynı sorunlar var ızgara kopmuş farın biri sıyah biri beyaz dahada saymıyorum yeterı kadar canım sıkıldı olmadı yani 22000 verirsen alırım dedım düşüneyim dedi sonra pişman oldum o fıyatıda verdıgıme hayırlısı artık ne yapalım...

herşeyin hayırlısı abi bakarsın daha güzeli ve uygun fiyatlısı çıkar karşına... kısmet birazda...

tüpsüz bu araca binecek erkek ben göremedim pek :D zaten buna tüpsüz binecek adam buna binmez farklı bir araca biner diye düşünüyorum.tüp taktırıcaktım işin aslı araca baktırdım arac biraz sorunlu aslında baya sorunlu adamında haberi yokmuş serviste yapılmayan işlem kalmamış araca sol kapı ve tavan hariç boya var araçta kapılar çamurluk felan degişmiş auro tamponlardada işlem var onceden kırmızıymış boyamışlar kusmuş sonra yan hava kanallarından biri kırık arkadaki tampondada aynı sorunlar var ızgara kopmuş farın biri sıyah biri beyaz dahada saymıyorum yeterı kadar canım sıkıldı olmadı yani 22000 verirsen alırım dedım düşüneyim dedi sonra pişman oldum o fıyatıda verdıgıme hayırlısı artık ne yapalım...
22.000 e pişman olunmaz bence. arabanın motorda şasede bi sıkıntı yoksa 22 liraya havada kapılır.

Hayirlisi olsun adaş..eski hic bir zaman yeni olmaz dusuk parayada alinmaz oyle bir arac..sahindogan degil ki bu komple soyup temizleyesin..illaki butcene gore uygun bir arac bulursun kardesim insallah:eek:key:

Geri
Üst Alt