Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araca dikkat!

Msj attım şikayet de ettim, benim dilim yandı 1 sefer galeriden araç aldım, 4bin tl şanzıman masrafı olan aracı kakaladılar bana, gerçi bende o 4 bin lik masrafın mislisini verdim ona ama bir daha Allah yukarda galeriden çıkma lastik almam...

Kandil gününde şimdi insanı kötü konuşturacak şerefsiz köpekler ya

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaşım için tesekürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba. Bir aralar hasarlı araç bakıyordum Leon olarak. Aşağı da linkini vereceğim aracı bulmuştum. Aracı 52.000 TL ye satıyorlardı. Ön ve Arka sol kapısı yoktu. Orta Direk kopmuştu. Tavan yan direkleri yamuktu. Airbagler açıktı. Alt marşpiyel kısmı yani yan şase oluyor sanırım orası darmadağındı. Ön çamurluk hasarlıydı. Arka çamurluk hasarlıydı.

Şimdi aracı toplamışlar. Fotoğraf çekmemişler. Aracın kazası yoktur, yan tarafta sadece çizikten 3 parça lokal boya vardır yazmışlar ve ilana koymuşlar. Almaya niyetlenecek arkadaşlar, aman dikkat diyeyim. Şikayet ediliyor ise şikayet bile edilsin. Adamı arayıp fiyat çok yüksek demişti kaportacı, adam gibi konuştu kaportacı? Cins cins cevaplar verdiler ve telefonu kapattı kaportacı. Öylece 2 ay ilanda durdu, satamamışlar şimdi nasıl toplamışlar kim bilir. Bu galericilerin Allah 1 dediğine bile inanmıyorum artık. Hepsi mi yalancı dolancı olur?

Link:
Seat Leon 1.4 TSI FR 2015 Model 67.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 415045397

Bu araca bende denk geldim. Uzun zamandır satılmayan arabalardan biri. Sakarya bölgesi galericiler genelde hep sıkıntılı araçları düzgün olarak vermeye çalışır ( Düzgün satıcıları dahil etmiyorum tabii ki) Benim en çok dikkatimi çeken yakıt göstergesinin ledlerinin yanmaması oldu :D Yakıt yok gibi duruyor :D

Arkadaşlar hepinizin yorumun ayrı ayrı güldüm :D Bu adamlar tabiri caizse tam bir üçkağıtçılar. Dediğim gibi aracın sol tarafı yoktu tamamen. Aracın yaptırsan da yaptırmasan da eğer Sigorta tarafından perte çıkartılıp alınmışsa o araçta pert kaydı oluyor. Bu şahıslar aracı direkt olarak araç sahibinden almışlar. Hasar kaydı o yüzden çıkmaz. Ha çıkar, adam birine vurmuştur, o zaman karşı taraf asıl araç sahibinin sigortasını kullanarak yaptırdığı için kendi aracında da hasar kaydı çıkar.
Belki denk gelmişsinizdir bilmiyorum ama bazı araçlarda hasar kaydı vardır, fiyatı yazmaz. Bunun sebebi kendisi hatalı olarak kaza yapıp birisine vurduğundandır. Kaza'ya karışma olarak yazıyor. Kendisi de dışarıda yaptırıyor, ayrı yetten hasar kaydı bir tane daha işletmiyor.

Bu aracın asıl sahibi büyük ihtimalle yandan kayarak bariyere girdi ya da viraj dönerken aracı ters yatırdı ve yan tarafa yattı araç diyeceğim ama aracın yan yatmış hali yoktu. Yandan birisi komple girmişti araca gözüktüğü kadarı ile.

Konu güncel tutulursa, dışarıdan misafir arkadaşlar da aracı görürler ve uzak dururlar.

Gecen sene golf'e talip oldum leondan önce araba ok gibi duruodu neyse ki trafik polisi bir arkadas vardi arabanin aiebagler patlak ama isiklari yanmior 5 parca boya 2 parca degisen ki degisenler tramerde gozukmuo bulmuslar uydurup taktirmislar ayni renk model v.s size tavsiyem paraya kiyip iyi bir expertiz yaptirmaniz ve enson olarakta arabaya kasko fiyati istemeniz cnku cogu firma pert kayitli araca kasko yapmior.
Mesella oldu 2..3 tanidigim arac aldi ole aldiktan sonra araba pert genellikle sel kayitli araclar oek kabortoda siknti olmuor ok gibi gozuo Allaha sukur bana denk gelmedi ama etrafmdaki gordugum tecrubelere dayanarak soyluorm..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar dikkatli bakarsanız aracın zaten soldan hiç fotosu yok ve sol tarafta hasar halen var. Kapı var ama yamuk ön çamurluk yamuk arkadan bakınca da o tarafta bi gariplik var

Geri
Üst Alt