Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araca dikkat!

emirhancakir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bir aralar hasarlı araç bakıyordum Leon olarak. Aşağı da linkini vereceğim aracı bulmuştum. Aracı 52.000 TL ye satıyorlardı. Ön ve Arka sol kapısı yoktu. Orta Direk kopmuştu. Tavan yan direkleri yamuktu. Airbagler açıktı. Alt marşpiyel kısmı yani yan şase oluyor sanırım orası darmadağındı. Ön çamurluk hasarlıydı. Arka çamurluk hasarlıydı.

Şimdi aracı toplamışlar. Fotoğraf çekmemişler. Aracın kazası yoktur, yan tarafta sadece çizikten 3 parça lokal boya vardır yazmışlar ve ilana koymuşlar. Almaya niyetlenecek arkadaşlar, aman dikkat diyeyim. Şikayet ediliyor ise şikayet bile edilsin. Adamı arayıp fiyat çok yüksek demişti kaportacı, adam gibi konuştu kaportacı? Cins cins cevaplar verdiler ve telefonu kapattı kaportacı. Öylece 2 ay ilanda durdu, satamamışlar şimdi nasıl toplamışlar kim bilir. Bu galericilerin Allah 1 dediğine bile inanmıyorum artık. Hepsi mi yalancı dolancı olur?

Link:
Seat Leon 1.4 TSI FR 2015 Model 67.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 415045397

dikkatlice baktıysanız arac calısır halde esp si yanıyor şaka gibi :D

Ya zaten dikkatli bakan birisi dikkatli bakmayan birisi de aracın içinden ne olduğunu anlar. Tozdan pislikten içi gözükmüyor. Yağmur damlaya damlaya çamur oluşmaya başlamış konsol, direksiyon, koltuklar da. BMW Team de de üyeliğim var, orda bu tarz araçları bilgilendirmek için bir bölüm var. Burda bulamayınca konuyu buraya açtım. Km si düşürülmüş, kazalı vs.. daha önceden bilinen ya da eski sahipleri tarafından şikayet edilen araçlar oluyor orda da.

Umarım alıcı bulamazlar bu üçkağıtçılar bu araba için. Tekerler de aynen dediğiniz gibi duruyor, birbirlerini kıskanıyorlar :D

Boyalı parçalar sol taraftaymis sağ taraf hiç darbe almadan lastik yamulmus:D

şimdi benim anlamadığım adam hasar kaydı yoktur isteğiniz yerde ekspertiz yapabilirsiniz yazmış.Bu adam yürekmi yemiş nasıl bu kadar güveniyo kendine ve plaka dan sorgulatsan bunda bişey çıkmıyomu ?

gider bakarsın expertiz yaptırırsın ücret sana ait olur araba pert çıkar galerici; abi bana böyle dediler der,olay biter.kimse galerici ile uğraşmak istemez yiyen varsa yedirir.(bu arada Adamın soy adı da deli zaten :)

Geri
Üst Alt