Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araca dikkat

Ben yarın bi arayım kaportacıyım ben sanki sol arka kapıda bi işlem var gibi, fotonun açısı mı yoksa diyip bi gireyim olmaz mı

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

valla biz de arkadaşa 1p1 leon fr bakıyorduk, bulduk güzel bir araba, gram hata yok dedi sahibi, fiyatı da normal ortalama bir fiyattı

tramer sorgusu da temiz çıktı arabanın, içim rahat etmedi servisi arayıp plakasını verdim, sağolsun servis danışmanı arkadaş kontrol etti, araçta 16.000 TL lik parça değişimi olmuş, alt takım olduğu gibi değişmiş, epey de bir şasi işlemi vardı, işte gram hatasız araba.

tramere de itibarım kalmadı ondan sonra, insanlar bir yolunu bulup etrafından dolanıyorlar nasılsa

zaten 2. el araba olayına sıcak değildim, bu tarz şeyler de başına gelince, 0 alırım temiz olur diyor insan ister istemez

Adamların yazdıkları çok komik sahibindeene bakın bu başlığı görüceksiniz DEĞİŞEN BOYA YOK PERT KAYITLIDIR...

SeaT CandıR

Geri
Üst Alt