Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu araca dikkat

Konu, 'İbiza' kısmında kng60 tarafından paylaşıldı.

1. kng60

kng60 SCW Üyesi

161
    42
    28
    öncelikle ikinci el araba alacaklar için küçük bi uyarım var. 1 ay önce internette bulduğumuz ankarada eryamanda seat ibiza markalı araca bakmaya gittik araç henüz 5bin km de olduğu için araca bakmak bile istemedik. satıcı arkadaş aracı 36.000tl fiyat ile internet ilanına koymuş. bizde bu kadar temiz araçta hiç bişey yoktur deyip anlaştık(fiyatta bir lira pazarlık yaptırmadı bizde yapmadık ). aracı alacağımız gün şeytanmı dürttü ne oldu bilmiyorum ama boya makinasını arka sol kapıya bi değdirdim. kapıda komple boya var. bunu satıcı arkadaşa söleyince küçük çaplı bi şov yapıp vay efendim nası olur doğuşu mahkemeye vericem falan filan deyip ben aracımı size bu şekilde satamam çok utandım diyip kaçtı giti yanımızdan. noterden döndük. aradan 3 hafta geçtikten sonra bi baktım arkadaşın aracı hala ilanlarda fiyatı 37500 olmuş (sağ kapıya harcadığı parayıda eklemiş sanırım fiyatın üzerine satıcı arkadaş) ve ilan açıklamasında araç hala hatasız yazıyor. lütfen dikkat edin şehir dışından gelmek isteyenler bakmak isteyenlere küçük bi uyarı yapıyorum. amacım ilanı aracı ve sahibini kötülemek değil. sadece başımdan geçeni siz değerli forum üyeleri ile paylaşmak istedim. yorumu size bırakıyorum!!. herkese iyi keyifli forumlar

aracın ilanıhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inden-satilik-hatasiz-boyasiz-190202822/detay

ömber, Lejyoner, okuma35 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    uyarı için teşekkürler, scw üyeleri için faydalı olacaktır

kng60 ve fimus bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.754
    5.599
    113
    Bilgi için çok sağol

Bunu beğendi. kng60 bunu beğendi.
  4. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Buna benzer bi durumda benim başıma gelmişti...bi araba bulmuştum..istediğim gibi temiz ..sahibinden de..sadece ön kabut kamyom yanaşırken ucunu yamultmuş sadece o değişmiş yazıyordu..ben de arabayı beğendim ve bi tanıdığa söyledim o da o şehirde bi ustaya götürdü...ve sonuç şu..tmm kaput değişmiş ama artı şunlar var; sağ çamurluk sag ön kapı,sag arka kapı,sol çamurluk,tavan yarıya kadar boyanmış ve son olarak da şaseler oynamış arabanın:)))
    sonuç olarak hangi araba olursa olsun bedava dahi verse gidip ustaya göstereceksin yoksa pert arabayı sana kız diye satarlar:)))
    bu olaydan sonra zaten sinirlenip gittim sıfır aldım :)) iyikide sıfır almışım:)))

kng60, bora55 ve memet_one bunu beğendi.
  5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Uyarı için teşekkür ederiz kardeşim... Verilmiş sadakan varmış...

kng60 ve fimus bunu beğendi.
  6. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.480
    113
    uyarı ve bilgilendirme için teşekkürler tolga @kng60
    hiç boya yok deyip sonradan vay efendim diye başlıyorsa kim bilir daha neleri çıkar...o_O

7. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.686
    839
    113
    Kol dayama orjinal mi ki :D

emre yamanlı ve kng60 bunu beğendi.
  8. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    yavv ne var ise söyle.valla ayıptır, günahtır. sinirlendim şimdi

9. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Üç kagıtcı cok memlekette

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Bunu beğendi. emre yamanlı bunu beğendi.
  10. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    yani o da var boranın dediği gibi :) :) benimki orjinal mesela :)

Sayfayı Paylaş