Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araca bir bakar mısınız

sahibi tüple 19 kuruş yakoyor demiş ben inamadım

Baya dolu bir araç ama ilanı çözemedim :D leon motoru gibi sanırım 1.6 8V

1.6 Fsi da olabılır araba ama tuplu dedıgıne gore 8v dır buyuk ıhtımal.Ayrıca su kurus hesabına hastayım ya herkesın arabasında kurus mu yazıyor yol bılgısayarında yada depoyu fulleyıp harcayıp ustune ekledıklerınde kurus hesabı mı yapıyolar yoksa kac lıtre harcamısım dıye mı bakıyolar sacmalık

10 kuruş yakması hikaye abide,araba doluymuş..

1.6 Fsi da olabılır araba ama tuplu dedıgıne gore 8v dır buyuk ıhtımal.Ayrıca su kurus hesabına hastayım ya herkesın arabasında kurus mu yazıyor yol bılgısayarında yada depoyu fulleyıp harcayıp ustune ekledıklerınde kurus hesabı mı yapıyolar yoksa kac lıtre harcamısım dıye mı bakıyolar sacmalık

kuruş hesabı...daha kolay..depoyu dolduruyorsun..sonra geziyorsun..biterken tekrar dolduruyorsun..kaç paraya kaç km gittiğine bkaıyorsun...sonra para bölü km yapıyorsun kuruş çıkıyor..ama pompa attımı bıraktıracaksın..1 km de kaç oluyor ona bakıyorsun..tabi ucuz benzinle farklı şeyler çıkabilir..
bu da 100 km de 19 lir yapar 19 bölü..eğer gaz ın litresi 2.10 kuruş ise 100 km de 9 litre gaz yakıyor demek

kafa yormaya değmez Varol abim '06 model bi A3'e 38-39K TL.. :D :D

Geri
Üst Alt