Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araca bir bakar mısınız

bu 8v motor abi fsi olsaarkada fsi yazar mpi 16v de bu kasadayok :)

aynn 2006 model 38 39 bin tl bune yaww audi de olsa bu para edicek kadar kalite değil a3 ler

çok para istemiş ayrıca araçda öle temiz bir araç değil gibi tavsiye etmem.

kuruş hesabı...daha kolay..depoyu dolduruyorsun..sonra geziyorsun..biterken tekrar dolduruyorsun..kaç paraya kaç km gittiğine bkaıyorsun...sonra para bölü km yapıyorsun kuruş çıkıyor..ama pompa attımı bıraktıracaksın..1 km de kaç oluyor ona bakıyorsun..tabi ucuz benzinle farklı şeyler çıkabilir..
bu da 100 km de 19 lir yapar 19 bölü..eğer gaz ın litresi 2.10 kuruş ise 100 km de 9 litre gaz yakıyor demek

hesab bılyorumda devletın dur dedıgı b nokta yokken benzın fıyatına,araba su kadar kurus yakıyor demek sacma gelıyor ıste bana :)

aynn 2006 model 38 39 bin tl bune yaww audi de olsa bu para edicek kadar kalite değil a3 ler

o kadar da degil audi kalitesi tartisilmaz simdi :) bizim seat mi bundan kaliteli de 40 binliraya satiliyor ? audi vag gurubunun 1 numarali arabasidir bence simdi yasi genc senin arabanin 2 3 yasina gelsin bakiim bir daha sorcam sana kaliteyi :)

hesab bılyorumda devletın dur dedıgı b nokta yokken benzın fıyatına,araba su kadar kurus yakıyor demek sacma gelıyor ıste bana :)

+ 48...

arkadaşım söylememe rağmen arabayı aldı..
arabayı görünce inşeAllah bir şey yoktur demiş..aracı göstermiş ve araba da temiz çıkınca dayanamadım çok beğendim aldım dedi..37 e aldı
konu kapatılabilir
herkese teşekkürler

adam tüpü taktıktan 2 gün sonra aracı satıyorsa arkadaş vardır bir iş bence tüp sıkıntı yarattı vede adamın hevesi kaçtı vede satıp kurtulacak.....çok fesadım sanırım....

hayırlı olsun demek kalmış o zaman.. :)

Geri
Üst Alt