Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araÇ nasil alinirmisİzce?

pert kaydı (ki tramerde böyle bir kelime yok ama olsun) ayrı konu, aribaglarin tamir edilmiş olması apayrı bir güvenlik ve mantalite zaafiyeti, bunları tamir ettiren, diğer yerlere ne yapmaz bilinmze.

Çok haklısınız.

20.000 tl bile dese bu yoruma katılarak yine almam. Zaten ben hasar kaydı var dedikten sonra fiyatına bile bakmadan sayfayı kapatıyorumda. hani düşüneyim desem bile adam güvenlik paketleri tamirli diyor.

salıncağı/şanzımanı alttan rögara çarpar, hava yastığı açarsa da pert, bu parçaların sıfırı takılırsa, hiçbir sorun kalmıyor, sistemin çeliştiği nokta burada aslında.

Ben korktum açıkcası birde burdaki yorumları okuyunca...

burda hep böyle yazarlar yok sadece boyalı değişen yok,bi derler çıtır kazalı.hikaye bunlar.aracına güvenen zaten garantiside varken gider serviste yaptırır aracı.serviste değilde başka yerde aracı yaptırmasının sebebi zaten asla tam hasarın ve yapılan işlemlerin görünmemesi.Burda böyle der emin ol gider baktırırsın 50 tane daha yazmadığı şey çıkar.sonra mırın kırın eder yok aslında şöyleydi böyleydi diye.29 bin tl az para mı? boşver 4-5 daha var tertemizini al derim.

burda burda diyip durma ilanlarda de :) bizizm forumda filim olmaz

alırsanız ya son yada sondan bir önceki sahıbı siz olursunuz püsküllü bela bence hiiiiç gerek yok

abi tabi anla işte ilanları kastediyorum ben :D mesajını almıştır herkes sanırım.Bu İLANLAR hep böyle Celal kardeşim :)

Geri
Üst Alt