Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu araÇ nasil alinirmisİzce?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında puntoRS tarafından paylaşıldı.

1. puntoRS

puntoRS SCW Üyesi

39
    4
    8
  2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    ilk bakışta çok cazip geliyor ama tabi işte insanın içinde bir kurt oluyor rahat binemem şahsen

3. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Ben kesinlikle almam. 3-4 bin daha fazla veririm satarken acaba nasıl satarım derdini hiç düşünmem. Fazla 3-4 bin liram yoksada Tsi almam daha 1,6 alırım kafam rahat gezerim. :)

Pertkaydı olan araç aslında tekrar tarfiğe dönmemesi lagzım. İlerde devlet bu işede el atar inşallah.

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    bence uzak durun derim, büyük kazalı bir araç olduğu kesin...şasesini söylemiyor mutlaka doğru değildir.

5. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    uzur dur derim bende:)

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Günümüzde bu tür araçları almak kolay satmak çok zor.Kaldıki aracın hasarı toplanırken neler değişti tam olarak bilmek öğrenmekte ayrı bir eziyet.Ben olsam farklı seçenek düşünürüm yada biraz daha bekleyip alırdım.

xx

7. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    ilan guncellenmıs sanırım bu arac baya bı oncede vardı fakat satılamamıstı ..

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    canını seven kaçsın, sıfır logan alınır daha iyi

9. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    araçta hasar kaydı var dediği araba pert daha açıklayıcı olmak gerekirse çekme belgeli aracın hasar tutarından dolayı sigorta şirketleri araca çogu zaman yüksek mevlalarda fiyat çıkararak arabayı pert ediyo aracı alıp satılığa çıkarıyo ihaleleri oluyo sonrada biri alıp topluyo işte gördüğünüzü gibide satıyo ben olsam asla almam her zaman sorun satarkende binerkende ki ayrıca çoğu sigorta şirketi pert kayıtlı arabaya kasko dahil yapmıyo ve şunuda biliyorum herşeyi bitiripte noterden donen arabanın haddi hesabı yok
    not :uzak durun

10. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    pert kaydı (ki tramerde böyle bir kelime yok ama olsun) ayrı konu, aribaglarin tamir edilmiş olması apayrı bir güvenlik ve mantalite zaafiyeti, bunları tamir ettiren, diğer yerlere ne yapmaz bilinmze.

Sayfayı Paylaş