Bu araÇ nasil alinirmisİzce? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Bu araÇ nasil alinirmisİzce?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında puntoRS tarafından paylaşıldı.

1. puntoRS

puntoRS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
  2. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    584
    Ödül Puanları:
    113
    ilk bakışta çok cazip geliyor ama tabi işte insanın içinde bir kurt oluyor rahat binemem şahsen

3. hades

hades
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    Ben kesinlikle almam. 3-4 bin daha fazla veririm satarken acaba nasıl satarım derdini hiç düşünmem. Fazla 3-4 bin liram yoksada Tsi almam daha 1,6 alırım kafam rahat gezerim. :)

Pertkaydı olan araç aslında tekrar tarfiğe dönmemesi lagzım. İlerde devlet bu işede el atar inşallah.

4. altıpatlar

altıpatlar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.113
    Ödül Puanları:
    113
    bence uzak durun derim, büyük kazalı bir araç olduğu kesin...şasesini söylemiyor mutlaka doğru değildir.

5. ofb37

ofb37
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    43
    uzur dur derim bende:)

6. setnogrom

setnogrom
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    419
    Ödül Puanları:
    83
    Günümüzde bu tür araçları almak kolay satmak çok zor.Kaldıki aracın hasarı toplanırken neler değişti tam olarak bilmek öğrenmekte ayrı bir eziyet.Ben olsam farklı seçenek düşünürüm yada biraz daha bekleyip alırdım.

xx

7. mst07

mst07
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    ilan guncellenmıs sanırım bu arac baya bı oncede vardı fakat satılamamıstı ..

8. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    canını seven kaçsın, sıfır logan alınır daha iyi

9. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    48
    araçta hasar kaydı var dediği araba pert daha açıklayıcı olmak gerekirse çekme belgeli aracın hasar tutarından dolayı sigorta şirketleri araca çogu zaman yüksek mevlalarda fiyat çıkararak arabayı pert ediyo aracı alıp satılığa çıkarıyo ihaleleri oluyo sonrada biri alıp topluyo işte gördüğünüzü gibide satıyo ben olsam asla almam her zaman sorun satarkende binerkende ki ayrıca çoğu sigorta şirketi pert kayıtlı arabaya kasko dahil yapmıyo ve şunuda biliyorum herşeyi bitiripte noterden donen arabanın haddi hesabı yok
    not :uzak durun

10. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    pert kaydı (ki tramerde böyle bir kelime yok ama olsun) ayrı konu, aribaglarin tamir edilmiş olması apayrı bir güvenlik ve mantalite zaafiyeti, bunları tamir ettiren, diğer yerlere ne yapmaz bilinmze.

Sayfayı Paylaş