Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç hakkında fikirleriniz

Bence fiyat suanda uygun boyadan birşey olmaz yeterki sase ve motor sağlam olsun alınca resim bekleriz hem de Sticker gönderelim arka camın asaleti belli olsun

Yazdım ben pazarlık sünnettır de bi 500 daha kırp hayırlı olsun de st olması şartmı aracın ?

Beni EDS'ler İYİ Tanır
Tabiki şart değil ahmet kardeşim, ama bu zamana kadar adam akıllı birşey bulamadım. station wagon hep sevmişimdir. Özellikle Audi ve seatları. Birde annem parkinson hastası, tekerlekli sandalye için bagaj ideal gibi. Çoçuk geliyordu, kaybettik ama ilerleyen zamanlarda kismet.... bu sebeplerden bagaj hacmi benim için önemli.

Tabiki şart değil ahmet kardeşim, ama bu zamana kadar adam akıllı birşey bulamadım. station wagon hep sevmişimdir. Özellikle Audi ve seatları. Birde annem parkinson hastası, tekerlekli sandalye için bagaj ideal gibi. Çoçuk geliyordu, kaybettik ama ilerleyen zamanlarda kismet.... bu sebeplerden bagaj hacmi benim için önemli.
Bi pazarlık yapayım, doğru söylüyorsun. Saglık sebebi ile satıyormuş, böyle bir durumda üsteleyemedim. Dogru yanlış Allah bilir tabi

Allah şifaversin kardeşimm normal ibiza bak diyecektımki tekerlekli sandalye sıgmaz onada sen bu arabayı al kardeşim ozamn kaçırma

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Çok geçmiş olsun arkadaşım bir dahaki olur umarım.

Hocam öncelikle Allah şifa versin Allah bidahasını göstermesin....

Araç düzhünseki 30 lu bınlerde dıyosun ufağı tefeği dert etme dışarıdanda düzgüne benziyo hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın...

Geri
Üst Alt