Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu araç alınır mı?

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında ramcho tarafından paylaşıldı.

1. ramcho

ramcho SCW Üyesi

17
    7
    3
  2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Ciddi kazası yok dediğine göre çok kazası olabilir bu aracın. zaten tavan hariç her tarafında boya olduğuda bunun göstergesidir benim fikrim...

3. ramcho

ramcho SCW Üyesi

17
    7
    3
    Hocam ikinci el araç almak o kadar zor ki kafam karmakarışık oldu plakaya göre sorgulama yapınca iki adet çarpma olarak gözüküyor.

4. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    aracın motoru 1.6 8v stella ile signo arasında dağlar kadar fark var birde signo en dolusu değil signo plus toledo ve leonda en dolusudr. Stella ile signo arasındaki farklar stella da olmayanlar: otomatik klima, opsiyonel direksiyon, aliminyum jant, sis farı (ön) ,hız sabitleyici,4 cam otomatik , sunroof ( signo plusta vardır ) vs vs diye gider yani anlıyacağın en boşu stelladır :) bu araç ta boya olması normal 12 yaşında araba fakat bnm dikkatimi çeken fotoğraflarda ya sadece su tutup çekmişler araç kirliyken yada boyası gerçekten çok bakımsız kalmış. Kaza olmasıda normal aracın ön tarafında ağı darbe yok ise ve yanlarda şase yi zorlamış direklere gelmiş bir darbe yok ise hiç bir problem olmaz. Motorunda da sıkıntı yoksa biraz daha pazarlık yapılıp alınabilir. Birde bu nasıl signo kol dayaması da yok :S

5. serciogomes

serciogomes SCW Üyesi

39
    13
    8
    Kocaelinden arac alinmaz sakin

6. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    Fiyat olarak bence ıyı bıraz pazarlık yapıla bılır tabı öncelikle araca baktırmak lazım hakkınızda hayırlısı

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırdır kocaelinde birşey mi denk geldi...

8. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    tavan hariç boyalı ??

9. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    Yaşına göre normal boya olmadı 2011 olup boyasız bulamazken

10. serciogomes

serciogomes SCW Üyesi

39
    13
    8
    aynen sahibinden.com dan bakiyorum adam yazmiş arac kiz gibi kazasi yok ole bole cart curt bi bakiosun arac pert çikio bi kere degil 7-8 defa denk geldim :d

Sayfayı Paylaş