Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Araç Alınır mı?? Yorumlarınızı Esirgemeyin... Ibiza BOCA

Dsg cok keyifli ama sunu şurasında gecmisi cok yakın sayılır ve nette biraz araştırma yaparsanız en az iyi yönleri kadar sıkıntılı yönlerinin de olduğunu göreceksiniz. Şahsi görüşümdür ki eğer ki dsg alacaksam önce sıfır araçlardan baslarım ve garantisi dolduğu gibi satarım. Tamamen sürpriz. Haa bakarsınız hiç sorun da cikarmayadabilir. Ama hiç çıkarmayacağı anlamına da gelmez.

Kardeşim söylenenlere bakılırsa sen bence bu aracı alıpta kendini riske atma cupralara bak daha fazla seçenek var önünde.Daha az kmlerde cam tavanlı falan çok daha temizini bulabilirsin.Satan arkadaş açıklamalara cupranın bir üst modelidir daha kapsamlı donanıma sahiptir falan yazmış satılsın diye saçmalamış yok öle bişey tamamen aynı donanım,üst modeli falanda değil yani yazdıkları seni yanıltmasın.Üstelik bu araçta cam tavan yok onun dışında zaten tüm cupra ve bocalar aynı donanımdır.

Ben O kadarda olumsuz değilim bu araç için Bakılır beğenilirse alınır Boca Boca dır :eek:key:

Aynı aracı ben kullandım sıfır aldım 15.000 km'de sattım. Bende hiç bir sıkıntı çıkmadı DSG kronik sesi var o bendede yaptı forumda bir çok DSG'li araçtada yaptı muhtemel bundada yapacaktır. Ama önemli bir şey değil garantisi bitmemişse alınabilir. Yazılım varsa şayet custom yazılımı geriye yüklenir birşeyler yapılabilir. Bende bu aracı tekrar düşündüm bi ara bu fiyatlara düşünce bende yarın bi arayayım bakalım ne diyecek.

Tabiki alınabilir yani neden alınmasın ama arkadaşın kafasında soru işareti varsa başka bi boca veya cupra bakmalıdır,daha az kmli ve tavanlı olanını alabilir.Bide bu araba 7-8 aydır 55.000km üzerinden satılık acaba gerçek kmsi nedir?

boca lar ile cupralar arasındaki tek fark frenler boca ların diskleri biraz daha büyük seat cup yarış freni var

boca lar ile cupralar arasındaki tek fark frenler boca ların diskleri biraz daha büyük seat cup yarış freni var

Abi yanılmıyorsam yanlışın var, diskler normal ibizalarla aynı . Hatta cupralarla bile aynı. Çok aşırı zayıf frenleri baştan onu söyleyeyim. Arasındaki farklar sadece görünüm .

yarış frenleri opsiyonel 2.500 TL civarıydı .

bende tecrübeyle sabittir bizzat teslerim olmuştur fren sistemi zayıf bir araç

Aynen öle boca ve cupranın diskleri balataları herşeyi aynı standart fren sistemiyle satışa sunuluyor ve çok zayıf bir sistem.Seat sport fren sistemi istenirse 2500tl.

dsg ler sorunlumu ki?ibiza cupradada aynı şanzuman var leon dizeldede problemlimi?

Dsg iyidir ama bazıları arızalı çıkmakta . Bu adamdan alırsanız mutlaka kontrol ettirin bazıları bozuk dsg şanzıman arabaayı satmaya calıısyor uyanık olun bozuk araç almayın dsg ler güzldir ama sorunlarıda vardır.

Geri
Üst Alt