Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracın fiyatı uygun mu?

emsallerine bakmadan direk söylüyorum audiye o para verilir ama o motora 43 bin lira verilmez :eek:

bende ona faceden dediğini yazdım..motor ile ilgili..ya TFSI yada TDI al dedim..

şimdi diğer ambitionlara baktım km sine göre fiyatı iyi..ama dedğim gibi motor (heleki otm.) yaktığı kadar gitmez..

şimdi diğer ambitionlara baktım km sine göre fiyatı iyi..ama dedğim gibi motor (heleki otm.) yaktığı kadar gitmez..

basan biri değil yani gidip gitmemesi onun için önemli değil..onunla ve onun arabası ile polosu var onla bodruma tatile gittik..90 ı geçmedi..
ama şu da var audi ile hızı hissetmeyecek..yani araç 150 ile gittiğinde ona 100 le gidiyormuş gibi gelecek..fırsatım olduğunda eğer o almadan benimki ile bir dolaşırsa ve audinin benimkinden bile iyi olduğunu gördüğünde anlamış olacak

basan biri değil yani gidip gitmemesi onun için önemli değil..onunla ve onun arabası ile polosu var onla bodruma tatile gittik..90 ı geçmedi..
ama şu da var audi ile hızı hissetmeyecek..yani araç 150 ile gittiğinde ona 100 le gidiyormuş gibi gelecek..fırsatım olduğunda eğer o almadan benimki ile bir dolaşırsa ve audinin benimkinden bile iyi olduğunu gördüğünde anlamış olacak

Sıfır, Leon tdi+dsg 47.000TL iken.... Bunu seçmek yazık olur.

En boş modelinin sıfırını geçen ay 22.000 Euro'dan satışa çıkarmışlardı. Çok hesaplı bir araç değil açıkçası...

Bu fiyata bu aracı almak pek mantıklı değil ne kadar full olursa olsun 1.6..

Geri
Üst Alt