Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı tanıyan var mı??

ön tampon boyalı,arka tampon değişmiş, bagaj boyalı

boyalı derken tamponlar değiltiği için mi yazdın abi yoksa kazdan dolayı mı..bagaj derken arkadan girmişler mi??

ve alınası derken mizahi anlamda mı..yoksa..fiyatı için mi yad özelliklerinden dolayı mı..
bugün güzek bir satış konuşması geçirdim...benimkini verirsem dizel bir araç alatım ama biraz da gitsin istedim..bu gözüme çarptı..

boyalı derken tamponlar değişltiği için mi yazdın abi yoksa kazdan dolayı mı..bagaj derken arkadan girmişler mi??

ve alınası derken mizahi anlamda mı..yoksa..fiyatı için mi yad özelliklerinden dolayı mı..
bugün güzek bir satış konuşması geçirdim...benimkini verirsem dizel bir araç alatım ama biraz da gitsin istedim..bu gözüme çarptı..

valla arabanın iyi gittiğini biliyorum. eskiden antepdeydi bu araç. km si gayet düşük. temizde duruyor. fiyatı da 22 ye falan çekebilirsen alınır bence varol abi.

gayet açık varol..mizahi durum yok

teşekkür ederim abi

valla arabanın iyi gittiğini biliyorum. eskiden antepdeydi bu araç. km si gayet düşük. temizde duruyor. fiyatı da 22 ye falan çekebilirsen alınır bence varol abi.

benimde kmsi hoşuma gitti ..yapılanlar iyi görünüyor..
tamponların boyalı olması önemli değilde bagaj düşündürüyor..
fiyata gelince 22 ye düşürmez de biraz pazarlık yapabilir gibime geliyor..
yarın bir arayıp konuşayım..

valla abi 2 kapılı olması senin için engel değilse bu araca binmekten çok keyif alırsın. 1.4 tdi kadar yakar. 2.0 tfsi kadar gider :D

valla abi 2 kapılı olması senin için engel değilse bu araca binmekten çok keyif alırsın. 1.4 tdi kadar yakar. 2.0 tfsi kadar gider :D

yok be tek kapı takıntım yok..arabayı alırken yok şu binecek bu binecek diye düşünmem...ayda 3 akrabam 4 arkadaşım binecek diye 4 kapı arabanın peşinde koşmam

hatta tek kapıyı daha çok seviyorum araba daha şık duruyor

Geri
Üst Alt