bu aracı bilen varmı ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu aracı bilen varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uquR

Kayıtlı Üye
bu araba bana sanki bi tane daha toledo vardı acıklmasında 5 sılındır arac biri calısmıyor artık onuda alan arkadas yaptırır filan yazıyordu o araç bu mu acaba yada karıstırıyor olmam Lazım 2.3 motor :confused:

kral_mzk

Kayıtlı Üye
ben bı arkadasa bunu soylıyım bencede boradan daha ıyı

kurtbil

Kayıtlı Üye
bu araba arkadasımın arabasıydı.Komple boyalı araba ama kaza nedenı ıle degıl.arabayı kaskodan boyatmak ıcın fenerbahcede ıcıne Gs atkısı koyup kendılerı komple cızdıler tavanına kadar:) Kasko ıcın zaten gecerlı neden olusmus oldu :) Yalnız sanzımanında bır sıkıntı vardı o donemlerde hallettımı bılmıyorum.Araba cok verımlı calısmıyordu gecıslerı flan ıyı degıldı.Ustunde Wimmer Rst yazılım var.

kral_mzk

Kayıtlı Üye
bu araba arkadasımın arabasıydı.Komple boyalı araba ama kaza nedenı ıle degıl.arabayı kaskodan boyatmak ıcın fenerbahcede ıcıne Gs atkısı koyup kendılerı komple cızdıler tavanına kadar:) Kasko ıcın zaten gecerlı neden olusmus oldu :) Yalnız sanzımanında bır sıkıntı vardı o donemlerde hallettımı bılmıyorum.Araba cok verımlı calısmıyordu gecıslerı flan ıyı degıldı.Ustunde Wimmer Rst yazılım var.
boramı yoksa toledomu ?

Floydian

Kayıtlı Üye
Nasıl bir canilik bu arkadaş? :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...