Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı almayı dusunen olursa bılgısı olsun.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İlanın tarıhı gecmıs ama guncellenecektır elbet ilandaki aracın ilk sahibi babamın arkadaşıydı sonra babamın arkadaşı babamın aracılıgıyla babamın tıcaret yapmıs oldugu bır abıye satıldı KM si orjinaldir. Bu aracın hikayesi uzundur anlatmam uzun olur. Bu arac suan baska bırınde tekırdaga gıtmıs 3.sahıbınde

Konuyu acmamın nedenı 3.sahibi ilanda yalan yanlış konuşmuş bu aracın arka tamponunda düzeltme var tamponlarda boya yok fln yazmış yalandır inanmayın arka tamponunda düzeltme var konuyu gereksız acmıssın dıyen olursada benım ıcım rahat etmedı adam yalan konusuyordu yazmamıs arka tampondan duzeltmesı oldugunu sinirime gitti sakın mesaj atıp birşey demeyin boşverin abilerim kendisine kalsn.

Benim istedıgım eger bu aracı forumdan bırı dusunmusse ınsallah bu yazımı görür bilgisi olsun alıcının.

Arabanın arka tamponunda cok buyuk bır hasar yoktu buda bılınsın.

Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 35.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - Pasif İlan - 115570387

hasan araç alım satımlarında tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim tamponların asla önemi yoktur hatta o kadarki tampona boya makinesi tutsan ölçemez çünkü plastik ya eğer başka yerinde hata yoksa bu araç benim gözümde hatasızdır

Hasan tampon parçalansada kırılsada bu önemsiz birşey darbe kavramına giremez bu ikinci el araçta. Açıkcası 2.el araç alıcaksam tamponun değişmiş olması benim işime gelir. Nedenmi 3-5 yıllık araç illak, tamponunda çizik veya ezik olacaktır Boyanması veya değişmesi avantajdır.
Hı ama adam yalan söylemiş bu hoş değil ona bir sözüm yok

Adamın yalan söylemesi hoşuma gitmedi abi kaza bela yok diyor birde . :mad:

Hasan ne Arabaları hatasız Diye Satıyorlar takılma bunlara boşver.. Ama genede Dürüst olsa Daha iyi olurdu :eek:key:

Aracın ilk sahibi arabayı çok sert kullanan ama çokda iyi bakan biriydi temiz bakardı her hafta 2 kere yıkanırdı tertemizdi garajda yatardı araba. 2.sahibi çok pis baktı arabaya sertte kullanıyor biraz . 3.sahibide pis bakıyor. :)

(Bu arabanın 2.sahibine 34 HY 0554 Plakalı aracımı verdim.) 1 ay once satmıstım bılıyorsunuz.

arabanın paspasın daki çamuru temizler bari be insan :mad::mad:

zaten su araba satarken boya takıntısı olanlara uyuz oluyorum bız bı hata yaptık aracın motoruna yuruyenınıne baktık boyayayı onemsemedık pert kaydı yoktu guzelce kullandık bır sorun cıkarmadı sukurler olsun ama satrken ımanımız catladı adam hıc bırseyıne bakmıyor boya dısında kım bu boya kavramını cıkarmıssa ben .....anlayan anlamıstır yurtdısında keyfıne araba boyanıyor bızde boyalı arac oluyor

Geri
Üst Alt