Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu aracı alıcam fikirleriniz önerileriniz

arabanın arkası çok şık bence bu arabayı durumunuzdan dolayı alabilirsiniz ama her bindiğinizde eski arabanızın daha dolu olduğunun burukluğunu yaşıyacaksınız siz bilirsiniz

en kötu kaplarız erkan abıcım ya cok sıkıntı degıl bence arac temızse kacırma bencede

abi plaka tam senlik :) beyaz sunroof lu istiyodun ama madem şartlar elvermiyo ev almışsın bence düşünebilirsin bu aracı.
gerçi ' oğlum niye siyah aldın ya ' değişini unutmadım :D
haklisin kardesim ama ne yapalim sartlar buna yetiyo ama daha emin degilim yarin gorucem araci ona gore karar verecem hayirlisi artik...

en kötu kaplarız erkan abıcım ya cok sıkıntı degıl bence arac temızse kacırma bencede
eyvallah dursunum.zaten araci aldigim gibi yanina gelicem ince isleri icin.yarin gorucem araci bakalim hayirlisi artik...

cezmi baba ne yapıcamı tam olarak bılemıyorum eskı aracımı bılıyorsun yani bu fıyata uygundur dıye düşünüyorum km de iyi ama eksigi çok bana gore ve alınca arkadaki spoyleri hemen indiricem normal takıcam.tüpde takmak lazım buna ne dersin abi degermi acaba.plaka beni yedi bitirdi ne bileyim heves ettim işte.sonra demeyin madem aynısını alıcaktın niye sattınkı eskı aracını daha doluydu dıye ?:(
sen istedikten sonra kim ne diyebilir..sadece plakaya takılma temiz ise istiyorsanda al babacım..her zaman satarsın

hayırlısı abi tabiki önemli olan senin istemen ve şartlar.bak bana siyah olmasın 1.6 olmasın dediniz okadar (tabiki haklı gerekçeler vardı) ama gittim 1.6 siyah aldım :)

ben olsam sadece plaka için alırdım walla:D:D

erkon abi :D

İyice baktırmalı mekaniğine, boyasına, şasesine; inşallah problemsiz çıkar alırsın.Hayırlısı Allah'tan...

şimdi girdim siteya afyondan selamlar bu arcı sanki zonguldak tarfalarında gördüm yanılmıyorsam komposta gibi bişeydi yanılma ihtimalim %50 vardı o tarafta böyle birşey düzcede satılıyordu sanırım dikkatli baktır inşallah yanılıyorumdurda gönlüne göre olur hayatım

Geri
Üst Alt