Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı Tanıyan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ordan burdan aracı görmüşlüğüm var fakat senin içinse daha detaylı bakarız kardeşim

arac cok guzel arac ama bıraz fazla ıstıyor sankı ama gercekten goruntusu muhtesem modıfıyeyı yakıstırmıs uzun zamndır tekrar tekrar satısa koyuyor ama satılmadı henuz

ordan burdan aracı görmüşlüğüm var fakat senin içinse daha detaylı bakarız kardeşim

Abi sağolasın :) kendime düşünüyorum, düğün öncesi artık bi TSI gerekliliği hissediyorum.. Resimlerini CAN (Kurtbil) çekmiş galiba tam emin olmamakla birlikte ufak bi araştırma yaptım ama daha önceden kazasız belasız boyasız diye duruyodu sonradan iki parçasında düzeltme yapılmış diye bi not düşmüşler ona talkıldım eğer araba sağlam birindeyse (güvenilir) benim araç satılık yada takas falan bi şekilde..

bu araç eskiden bizim siteye üye olan Jackie(emre) üyenin aracı.Kendisi bizde banlanmış ama tanıyanlar vardır eminim

emrenin aracı evet. Ve Aracına Ben dahil 50 ekfil bulabilrim. Ben bu kadar kıl insan görmedim arkadaş. titizlik hastası.

gözünü kapat fiyatta anlaşmaya uğraş derim tık yoktur araçta emin ol...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt