Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu arabaya bu para ?

geçenlerde ankarada 1 tane 1,2 leon vardı bir üyemiz sormuştu bence çok iyiydi şimdi baktım ilanı göremedim

Bence maksimum 37 verilir bu araca temiz olmak şartıyla. ama bunu alacağına fr al daha iyi hemde çok iyi edersin...

araç için gerekli cevaplar verilmiş gibi duruyor... ;)

geçenlerde ankarada 1 tane 1,2 leon vardı bir üyemiz sormuştu bence çok iyiydi şimdi baktım ilanı göremedim

Abi o ilana bende baktım ciddi ciddi 35 ten aşağı düşmedi bide o araçta 6.500 lira hasar kaydı vardı vazgeçtim.. Ev almak için satanları aramıyorum zaten adamlar burnun dan kıl aldırmıyor.. :)) 1.2 motorlarıda herzamanki gittiğim servisteki usta tavsiye etmedi uzun ömürlü olmaz dedi.. Geçenlerde başka 1.2 buldum onu görmeye gittim.. Aracın sahibide turbo kelebeğini çatlatmış motor rektefiye edilmiş turbosu değişmiş.. Yani 1.2 motora güvenim biraz sarsıldı acıkçası.

Fazla biraz daha ekle üstüne 41-42 ye sıfır FR lar var piyasada :eek:key:

Abi o ilana bende baktım ciddi ciddi 35 ten aşağı düşmedi bide o araçta 6.500 lira hasar kaydı vardı vazgeçtim.. Ev almak için satanları aramıyorum zaten adamlar burnun dan kıl aldırmıyor.. :)) 1.2 motorlarıda herzamanki gittiğim servisteki usta tavsiye etmedi uzun ömürlü olmaz dedi.. Geçenlerde başka 1.2 buldum onu görmeye gittim.. Aracın sahibide turbo kelebeğini çatlatmış motor rektefiye edilmiş turbosu değişmiş.. Yani 1.2 motora güvenim biraz sarsıldı acıkçası.

1.2 lerin tümünde Turbo pulu değişti.. ben hiç bir 1.2 sahibinin bu konuda şikayeti olduğunu görmedim sedat yine kendin bilirsin ama uygun fiyata 1.2 TSI da düşün derim.. :eek:key:

bugün leon alacak olsam sakin kullanımım ve ekonomik işletme maliyetinden dolayı yine 1.2 alırım

bugün leon alacak olsam sakin kullanımım ve ekonomik işletme maliyetinden dolayı yine 1.2 alırım

bilemiorumki abi ya.. Kafayı yıycem zaten.. 1.2 dede motora hiç önem verilmemiş ne kapak var ne birşey :) mobilet motoru gibi ufacık duruyor orada :) bi kapak takar insan.. Dediiim gibi temiz bulamadım. Servisteki ustada 1.2 alma uzun ömürlü sorun cıkartır dedı.. Benzın pahalı dıye ıspanyollar bu motoru yenı cıkartmıslar sozde :)) Müşteri cekmek ıcın..Şimdi alırım sorun cıkar eşimden anama babama kadar :) herkes üzerime gelir cok pis uzulurum 35 mılyar benım ıcın servet demek :/

senın serıstekı ustan acaba bu 1.2 tsı hakkkında ne kadar bılgısı var merak ettım ben senı bıraz aydınlatım uzun sure bu konuyu arastırdım cunku 1.2 tsı motorlar eskı nesıl 1.2 motorlar gbı degıldır eskı 1.2ler yerı gelıyor kasa agır geldıgınden yerı gelıyor motor cekmedıgı ıcın normal 1.6lardan fazla yakıyordu ama normalde baksan ufacık motor yakmamsı lazım ama ıste hersey teorıdekı gbı olmuyor vw grubunun 1.2 tsı eskı nesıl 1.6lara tas cıkarıcak performansa sahıptır performanslı yanı gaza yuklenırsen hakkını verırı ama 10-11 lt yakar eger ekonomık kullanırsan basmazsan 7-8 arası yakar daha dusuk degerlerıde gormen mumkun ayrıca vergı konusundada karlı olursun yanı leonun 1.2 sıyle dıger eskı 1.2lerı karıstırma derım her soylenenede ınanma bıraz google kullan orda yetrınce bılgı bulunuyor hadı kolay gelsın ;)

not:1.2 tsı motoru ıspanyollar degıl almanlar cıkardı ve jettada bu motor kullanıldı leondada

Geri
Üst Alt