Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu araba nasıl arkadaşlar? Seat toledo 1.6 Stylance

Konu, 'Toledo' kısmında SEYMEN tarafından paylaşıldı.

1. SEYMEN

SEYMEN SCW Üyesi

10
    1
    3
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    güzel araca benziyor yetkili bir servise gösterip öyle karar verilir.

Bunu beğendi. SEYMEN bunu beğendi.
  3. SEYMEN

SEYMEN SCW Üyesi

10
    1
    3
    bu model arabalar yakıt ve çekiş olarak çok mu kötü. Biraz araştırdım. 1.6 8v 102 hp motoru herkes çok yakıyo gitmiyo diye eleştirmiş.

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kazasız ise alınır aynı motor arabamda da var bastınmı gider ve yakar ama lpgyle taş çatlasa 300 kr yakar bilmeden etmeden arabalar hakkında yorum yapanlara bakmayın bi çok 1.6 16v arabadan iyi gider, evet biraz fazladır yakıtı ama atmosferik bi motor bu alacağınız arabanın üzerindeki dolayısıyla çok da az yakmayacağını bilerek alıyor olmanız lazım kaldı ki lpg ile normal kullanımda 200 -250 kruşu geçmez hatta uzun yolda sabit hıza (100km-120km) karşı bi sabırsızlığınız yoksa bu motor güncel değerlerle LPG de 180 kuruşa kadar düşer kilometrede.. Hayırlısı Olsun ;)

5. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    dünyanın en sorunsuz motorlarından biridir uzun yolda çok keyiflidir

6. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    aynı araca 20 yıllık ustam 2005 modeline 3 sene, daha sonra 2008 modeline 2 sene binip, ev alırken sattı. 2. el değeri çok olmayabilir ama siz zaten hesaplı alacaksınız ve uzun süre kullanacaksanız full donanım sağlam ve konforlu bir araçtır.

7. WebKings

WebKings SCW Üyesi

83
    8
    8
    fazla yakar ama sorun çıkarmaz zaten lpgsi var yetkile servise götürülüp gösterilmeli tercih sizin :)

8. emresenyer55

emresenyer55 SCW Üyesi

28
    0
    1
    bendede var 1.6 stylance sunrooflu bakımları tam debriyaj seti yeni değişti.66 binde ağır bakımı bile yaptırdım.kazasız boyasız darbesiz .fiyat.28.500

9. emresenyer55

emresenyer55 SCW Üyesi

28
    0
    1
    benim araba keyfe keder satılıktır. satıp 2.0 tdi toledo sunrooflu almayı düşünüyorum.ama bulmam zor :) ..bu arada senin yerinde olsam 100bini geçmiş araba almazdım

10. ibrahim affelay

ibrahim affelay SCW Üyesi

10
    0
    1
    Arkadaşım bende 2007 model 1.6 stylance toledo var.En full versiyonu araç süper ağır falan değil bence kullan pişman olmazsın bu arada benim aracım satılık ilgilenirsen ara.

Sayfayı Paylaş