Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araba kimin kardeşimize geçmiş olsun

YEKTA

Kayıtlı Üye
yekta abı bu araba sahıbındende satılıktı bır ara satan arkadaşta bu forumda gormustum hatta arka farları falan degıstırdıgını yazmıstı yanlıs hatırlamıyorsam sıyah atletlı guneslı gozluklu resmı vardı muhtemelen sattı alan arkadas kaza yaptı gecmıs olsun dıyelım

[MENTION=21235]janset[/MENTION] nickli uyemizin eski araci. Arac az bulunan referance 1,4lerden

aynen janset abinin eski aracı..yeni sahibini zamanında imes metro grossmarkette görmüştüm hafif kromsu bi tipti
ama o araç nasıl izmire gitti onu çözemedim

SCW Stickerı olması yeterli Geçmiş Olsun

Gecmis olsun Allah kaza bela vermesin Tuğrul Abi'nin eski arac diye hatırlıyorum ben

araç uzun süre sahibinden.com da satılıktı 31 bin tl ye kadar düşmüştü.. muhtemelen izmirden bir arkadas aldı ve kaza yaptı benım asıl dikkatimi çeken ilanı veren kişinin tamirhanesinde bi tane beyaz ıbıza cupra veya boca var bizden midir ki o araç

Geri
Üst Alt