Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araba bu hale gelirmi

Göztepe sanayıde flan baktın mı abı,gezıyorum demıssın butun TR yı ama sorım dedım,amerıkancı coktur orda belkı bırının bahcesınde garajın da b hurda yatıyordur

2.resimdeki araçlar muhteşem ama o skodadan birşey olmaz:) Bencede hurdadan bakmak mantıklı.

aklınızda bulunsun işte arkadaşlar birde şöyle bir durum var hurdadaki araçların çoğu trafikten çekilmiş geri dönüşü olmayan bir yola girmişler :)

aklınızda bulunsun işte arkadaşlar birde şöyle bir durum var hurdadaki araçların çoğu trafikten çekilmiş geri dönüşü olmayan bir yola girmişler :)

trafıkten cekıldımı yıne trafıge cıkarılır hale getırılıyor dıye bılyorum abı,arkadasımın arabası pert oldugunda trafıkten cektırme belgesını almıstık plakayı flan verıp,araba daha sonra adanaya satıldı kasko sırketı tarafından yıne trafıge cıkmıstı.Belkı bu hurdalardada kosullar yerıne getırıldıgı surece b trafıge cıkarma soz konusu olabılır

trafıkten cekıldımı yıne trafıge cıkarılır hale getırılıyor dıye bılyorum abı,arkadasımın arabası pert oldugunda trafıkten cektırme belgesını almıstık plakayı flan verıp,araba daha sonra adanaya satıldı kasko sırketı tarafından yıne trafıge cıkmıstı.Belkı bu hurdalardada kosullar yerıne getırıldıgı surece b trafıge cıkarma soz konusu olabılır

evt oluyor sadece biraz zahmetli ama sen zaten zahmete katlanıp aracı yapmak isityorsun..trafiğe çıkarmak da kolay ben senin için yarın serviste polis arkadaşa sorarım o trafikten gerekli bilgileri alır..buraya yazarım

çekme belgesi ayrı hurdaya ayırmak ayrı örneğin galerilerde satılan 4000 cc ve üzeri araçların %80 i çekme belgeli çekme belgesi olan aracın mtv si olmuyor satıldığında tekrar trafiğe sokuyorlar
düşünsene adamda 20 tane mtvsi 4.000 liralık araba var satışıda zor bu arabaların 6 ayda bir 80.000 mtv ödemesi gerekecek allah muhafaza sakat durum
etilerde 2 sene alıcısını bekleyen arabalar oluyor düşünsene

meşakkatli iş abi çok emek ve sabır istiyecek gibi ama projenin bitiminde de senden keyiflisi olmayacak gibi bir durum Allah kolaylık versin abi...

Sade ve net olarak, olmaz.
1. Ya kupa-şae ayrı Anadol veya Amerikan kamyonet ile işe başlanmalı
2. Ya da F-150 bulup almalı.
Bazı işler parası ile de olmaz bunu da hiç unutmamalı. Baz teşkil edecek araç basit bir motor mekaniğine sahip olmalı mesela 4x4 As kamyonet olabilir, kupayı fiberden yaptırmak ileride pas ile uğraşmaktan kurtarır, piyasada sadece yerli sac bulabilirsiniz, otomotiv sacı çok çok farklı alaşımlıdır, piyasada plaka halinde bulup işleyemessiniz....

Hot Rod tarzı araçları çok seviyorum.
Classicleride seviyorum ama ben mala değer veren biri olmadığım için böyle düşünüyorum.
Buna Edelbrock 575 HP atacan tüm headers ve diğer motor parçalarını krom yapacan vs vs vs :D :D
Ahh Ahh... Hayaller olmasa yaşayabilir mi hiç insan... :D

Amerikan için Adana ve Ankaraya bak özellikle. Orda çok fazla var

Geri
Üst Alt