Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araba bu hale gelirmi

YEKTA

Kayıtlı Üye
kıymetli arkadaşlar çok uzun süredir 1 amerikan yapmak istiyordum aradığımı bulamadım fakat çok ciddi olarak düşündüğüm bir başka projem daha var sizle paylaşmak istedim
bunu bu hale getirirken karşılaşacağım zorlukların üstesinden gelmeme yardımı olacak ,fikir verecek tüm ailemizin fertlerine teşekkürler
ilk 3 resimdeki araç tadilat yapılacak aracın temsili resimleri
diğer 3 resim projelendirilecek araçların temsili resimleridir

2. mesajındaki 3 araçta mükemmel duruyor abi..hiç anlamadığım bir konu ama şimdiden kolay gelsin

karar aşamasındayım ojinallerini aradım bulamadım böyle bir şey yapmayı planlıyorum bakalım uzun bir proje olacak

buna bi V8 atacaksın ki abi gaza bastıgında kupa sallanacak.

skodayı amerikana benzetmek çok ama çok emek ister yani semeriyle 80 e mal olur ama çokta güzel olur en büyük zorluğu çamurluklarda yaşarsın abi skodalar bildiğim kadarıyla fiberden eğer bu sac değilse fiberde o kadar geniş çamurluk yapmak zor olur kendi ağırlıgını taşıması için sıkıntı olabilir yani iyi bir işçilik ister demek istiyorum tabi buna bağlı olarak kaputta engin kalıyor tasarlanacak araca göre kaputu şişirmek kolay ama oda kabinden yüksek kalırsa sıkıntı olur

emek zaman ve para isteyecek bir proje allah kolaylık versin konu ilerledikçe aklımıza gelen herşeyi ekleriz abi

Abı dogrudan hurdadan b amerıkan almak daha ucuza getırır ısı benım fıkrım,cunku skodayı ıstedıgın sekıle cevırene kadar cok para gıdıcek hıc b zaman net malıyet ortaya koyulamıcak boyle b ıse gırısıldıgı ıcın

şkoda ile uğraşma bencede...
niye mi..?

nihayetinde söylenecek söz belli şkodayı amerikana benzetmişş..

kimse vayy şkodaya bak ne hale gelmiş dmiyecek..

senin yerinde olsan bir araba mezarlığına gider bakarım...eskiden sefaköyde vardı şimdi hala orda mı bilmiyorum..

araba mezarlığının yerini bilen varsa yazabilir

Bencede Skodayı Amerikana Çevirmek Kulağa Pek Hoş Gelmiyo.Bir Amerikanı Düzeltmeye Çalışırsan Senin İçin Daha Uygun Olur ve Ekleyeceğin Malzemeler Konusunda Sıkıntı Yaşamazsın.Skoda Seni Çok Uğraştırır ve Çokda Arkadaşların Dediği Gibi Maliyetli Olacaktır.Daha Sonradan Keşke Dememek İçin İyice Düşün.

bence çok emek ve para isteyen bi iş olur bi amerikan bulup yapılandırmak çok daha mantıklı imkanları zorlayıp bulana kadar beklemek beklerken bu iş için iyi bir birikim yapmak lazım....:eek:key:

iş gereği neredeyse türkiyeyi dolşaıyorum bulamadım hatta arıyorum bölümünde konu bile açmıştım bunu alternatif olarak düşünüyorum

Geri
Üst Alt