Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bu araba bu hale gelirmi

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

1. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kıymetli arkadaşlar çok uzun süredir 1 amerikan yapmak istiyordum aradığımı bulamadım fakat çok ciddi olarak düşündüğüm bir başka projem daha var sizle paylaşmak istedim
    bunu bu hale getirirken karşılaşacağım zorlukların üstesinden gelmeme yardımı olacak ,fikir verecek tüm ailemizin fertlerine teşekkürler
    ilk 3 resimdeki araç tadilat yapılacak aracın temsili resimleri
    diğer 3 resim projelendirilecek araçların temsili resimleridir

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    pickup yada bu tarz

3. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    2. mesajındaki 3 araçta mükemmel duruyor abi..hiç anlamadığım bir konu ama şimdiden kolay gelsin

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    karar aşamasındayım ojinallerini aradım bulamadım böyle bir şey yapmayı planlıyorum bakalım uzun bir proje olacak

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    buna bi V8 atacaksın ki abi gaza bastıgında kupa sallanacak.

skodayı amerikana benzetmek çok ama çok emek ister yani semeriyle 80 e mal olur ama çokta güzel olur en büyük zorluğu çamurluklarda yaşarsın abi skodalar bildiğim kadarıyla fiberden eğer bu sac değilse fiberde o kadar geniş çamurluk yapmak zor olur kendi ağırlıgını taşıması için sıkıntı olabilir yani iyi bir işçilik ister demek istiyorum tabi buna bağlı olarak kaputta engin kalıyor tasarlanacak araca göre kaputu şişirmek kolay ama oda kabinden yüksek kalırsa sıkıntı olur

emek zaman ve para isteyecek bir proje allah kolaylık versin konu ilerledikçe aklımıza gelen herşeyi ekleriz abi

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Abı dogrudan hurdadan b amerıkan almak daha ucuza getırır ısı benım fıkrım,cunku skodayı ıstedıgın sekıle cevırene kadar cok para gıdıcek hıc b zaman net malıyet ortaya koyulamıcak boyle b ıse gırısıldıgı ıcın

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    şkoda ile uğraşma bencede...
    niye mi..?

nihayetinde söylenecek söz belli şkodayı amerikana benzetmişş..

kimse vayy şkodaya bak ne hale gelmiş dmiyecek..

senin yerinde olsan bir araba mezarlığına gider bakarım...eskiden sefaköyde vardı şimdi hala orda mı bilmiyorum..

araba mezarlığının yerini bilen varsa yazabilir

8. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Bencede Skodayı Amerikana Çevirmek Kulağa Pek Hoş Gelmiyo.Bir Amerikanı Düzeltmeye Çalışırsan Senin İçin Daha Uygun Olur ve Ekleyeceğin Malzemeler Konusunda Sıkıntı Yaşamazsın.Skoda Seni Çok Uğraştırır ve Çokda Arkadaşların Dediği Gibi Maliyetli Olacaktır.Daha Sonradan Keşke Dememek İçin İyice Düşün.

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bence çok emek ve para isteyen bi iş olur bi amerikan bulup yapılandırmak çok daha mantıklı imkanları zorlayıp bulana kadar beklemek beklerken bu iş için iyi bir birikim yapmak lazım....:eek:key:

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    iş gereği neredeyse türkiyeyi dolşaıyorum bulamadım hatta arıyorum bölümünde konu bile açmıştım bunu alternatif olarak düşünüyorum

Sayfayı Paylaş