Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı?

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
5-6 yıl beni zora sokmayacak hangisi olur acaba?
toyota avensis2.0
passat1.8 veya 1.8t
bora
focus
yorumlarınızı bekliyorum.

Passat bilinen parcasi olan bir aractir 1,8t motoru binenler zaten anlatir eger parca durumu iyiyse toyota da cok saglam bir arac

toyota avensis2.0
Audı A4 1.8T..01,02

Bora ile Focus, Passat ile Avensis'in kategorisinde degil. Karsilastirma pek de dogru olmaz. Bana kalirsa VW gurubundan sasmayin, Passat ile yola devam edin.

passat 1.8 t güzel
A4 1.8 t quattro

ikisi de aynı fiyatlar ciavarı A4 tercihim olur

bir daha wosvagen in urettiği bi araçmı aslaaaa bildiğim kadarıyla japon araçları pek sorunsuz oluyo

Passat tabıkı oncelık olarak secılıcek araçlar dan 1.8 T su zaten yıllardır var ve sorunsuz hızmet eden bı makıne ama toyota avensıs te cok saglam bı araba 2.0 olmasına ragmen ekonomık ayrıca iç dızaynı pasat tan cok daha canlı araç olarak çok kaliteli ve kolay kolay olmeyen bı araba şimdiden hayırlısı olsun :eek:key:

1,8 t motor a6 ım vardı motor olarak sorduğun için söylüyorum sıkıntı yaşamadım
avensis te seçenekler de bence öne geçiyor seçeneklerde a4 guatroyu görmedim

birde apage666 ( bir daha wosvagen in urettiği bi araçmı aslaaaa ) demişssin hayırdır

10 yaşından büyük araba bakıyorsanız bence toyota tercih edin..hele eski toyotalara yağ-su değiştirip biniyorsun..masraf çıkarmıyor..

Geri
Üst Alt