Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı?

avensislerin kmleri çok yüksek ama hiç birşey olmza diyorlar.forum sitelerinde herkes çok beğeniyor.

Audi a4 1.8t
leon 1.8t motor seçeği ve araç seçeneği olarak bu ikili bence güzel.
Sizin söylediklerinize gelince Passat derim olmadı avensis

xx

2000 model passata sahibiz 1.9 tdi 450.000 km de hala saat gibi çalışıyor. o arabayı kullanmaktan zevk alıyorum gemi gibi maşallah..

geçenlerde babamın 96 model corollasını 2 günde sattık internetten..araç 240.000 kmdeydi..kimse umursamıyor bu araçların kmsini.çünkü motor gerçekten sağlam..motor masrafı olarak 6-7 yıl sadece yağ değiştirdik.

2001 corolla 1.6 wwt-i'da bizim pederde vardı,yıllarca sorun çıkarmadı zımba gibide gidiyodu yolda..2007de 48bin kmde iken sattık.sonuç olarak vw grubunun arabaları kim ne derse desin ayrı bir oturaklı fakat toyotanında arabaları kesinlikle kötü değil..hayırlısı olsun

hocam şu efsane kasa corollaların (95-96 modeller) motor ömrü 1.000.000 km diyorlar. eğer avensislerde öyleyse korkma.

93-94 modelleri japon, 95-96-97 modelleri,parçalar japon,Türk montajı..hatta japon olanlarda GL ve XL vardı, Türk montajı olanlar ise "GLİ-XEİ-XLİ" olarak çıkmıştı. benim araba kullanmayı öğrendiğim araçtır, 93 model GL. gerçekten sorunsuz ve konforlu araçlardı..

ailemin aracı, 93-99 arası corolla, 99-09 arası ise carisma idi..sorun görmedim hiç..passat-avensis arasından, avensisi tercih ederdim..

Eski arabam 96 model corolla xei (efsane AE 101 kasa) 4 yıl bir kuruş masraf etmeden bindim.. Hayatımda bindiğim abartısız en sorunsuz, en sağlam, sürüş zevki en iyi (yerden süzülürcesine bir akışı var ki başka bir arabada bunu görmedim ben) arabaydı, 150 bin km de iken sattık ve hala motoru ilk günkü gibi çalışıyordu, hala unutamıyorum hatta bazen düşünüyorum tekrardan bir gli 114 hp olanlardan alsam mı diye.. Avensisde aynı ayardadır hiç düşünmeden alabilirsiniz..

Benimde önceki aracım 98 Corolla XEİ Special'di şu efsane kasa olarak bilinen araç. Ki boşuna efsane olmamış hakikaten motoru ve sürüş zevki müthiş bir araçtı. Arkadaşımda Avensis var ve sorunsuz bir şekilde kullanıyor. 5 - 6 yıl kafanızı ağrıtmayacak araç bence kesinlikle Avensis.

fikirleriniz için teşekkürler.avensislere bakayım o zaman.altea cuma kesin gidiyor.çevresinde olan varsa lütfen arasın.0505 5372117

Geri
Üst Alt