Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araç nasıl arkadaşlar?

bence de araç signo olsa belki ama aynı benzer bir donanımda dizelden inip benzinli alıp lpg takmak çok mantıklı değil bence..

İncelemek lazım aracı :) Şimdiden hayırlı olsun

Atilla araç sana yakın Denizlide :) araç sonradan aklıma pek yatmadı dediğiniz gibi signo değil ve lpg olayı sonradan takılacak falan.. Dizel var bir tane 1.9 tdi signo çok temiz bir araba gerçekten ama sadece kafama km si takılıyor 160 binde.. Siz ne dersiniz km ye takılmayıp alsam mı?

araç alırken kmye dikkat ediyoruz hepimiz tabiki ama şunu söyleyim abi eğer ki araç düzgün kullanıldıysa 160bin km bir 1.9tdı vw motoru için hiçbirşey değil
ama araç hor kullanılıp bakımı yapılmadıysa 50bin km bile risklidir en kral araba için o yüzden arabanın motoruna bir baktırın motor iyiyse şayet km den dolayı kafanızda soru işareti kalmasın 1.9 tdı lar çok sağlam makinelerdir

dip not 1.4 tdı dan sonra fazlasıyla tatmin eder:)

spırıt alma bence helekı bu fıyata hayatta almam.Ben 3 sene 2005 modelını kullandım.kaza yapmıstım kasko oldugu ıcın dogusta yaptırmıstım oyle orası burası duzeltılmesın degıssın dedım,kaput,tampon,camurluk degısmıstı, satarken ıhtıyactan satmıstım 2 sene once o yuzden fıyat olarak bundan daha dusuktu ama km orjınal 52bın kusurde verdım.Su km ye bu model bu fıyat cok fazla artık spırıtlerın oluru en fazla 18500 flan olmalı.16500 e bu km de a3 1.8 t bıle alıyosun kı donanım olarak spırıtten daha fazla motor olarak en azından aynı yakıtla daha fazla performans var aynı grup ıcerısınde.Spırıt donanımı olarak kaset calar,analog klıma,4 cam otomatık,esp yok kılıtlı Diff var,derı dıreksıyon,derı vıtes topuzu cupradakı ıle aynı.sıs farları,guzel desen koltuk :) sıgnolardakı gıbı sacma desenlerı yok :)20km hızı gectın mı kapılar otomatık kapanır,teyp cd changer cıkıslıdır,ses duyarlıdır gurultu arttıkca teyp sesı de artar falan flan.
bcb motor 1.6 16V 105bg 148nm,ekonomık ve gayet performanslı motordur.Benım arabamda son susturucu degısık,Fk acık fıltre,wimmer Rst yazılım (118bg 163nm) ıle sehır ıcı duzgun kullanımla 7 lıtre yakabılıyordu.uzunda hıc dıkkat etmedım oyle ahım sahım b uzun deneyımım olmadı kendı arabamla ama aynı arabanın lpg lı stock olanı arkadasımda vardı bodruma gıderken 6,1 ortama ıle gıtmıstı.
Guzel arabadır ama 1.9 tdı gıbı secenegı varken bu para 1.6 sı ıcın verılmez en azından agzına kadar dolu sıgnosu olmalı

Atilla araç sana yakın Denizlide :) araç sonradan aklıma pek yatmadı dediğiniz gibi signo değil ve lpg olayı sonradan takılacak falan.. Dizel var bir tane 1.9 tdi signo çok temiz bir araba gerçekten ama sadece kafama km si takılıyor 160 binde.. Siz ne dersinis km ye takılmayıp alsam mı?

kompresyonuna baktırıp gonul rahatlıgı ıle alınabılır o kmlerde avrupada buyuk turbo yapıyor adamlar 200+ dolasıyorlar

araç alırken kmye dikkat ediyoruz hepimiz tabiki ama şunu söyleyim abi eğer ki araç düzgün kullanıldıysa 160bin km bir 1.9tdı vw motoru için hiçbirşey değil
ama araç hor kullanılıp bakımı yapılmadıysa 50bin km bile risklidir en kral araba için o yüzden arabanın motoruna bir baktırın motor iyiyse şayet km den dolayı kafanızda soru işareti kalmasın 1.9 tdı lar çok sağlam makinelerdir

dip not 1.4 tdı dan sonra fazlasıyla tatmin eder:)

Görkem çok teşekkürler yorumun içimi rahatlattı biraz.. Aracın sahibi öğretmen kazasız ve boyası bile yok diyor kendisi, plakadan sorgulattım birşey çıkmadı.. Bakalım artık hayırlısı, benim arabayı bir elden çıkarırsam alırım herhalde..

Geri
Üst Alt