Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç kimin?

daha öncede görmüştüm bu aracı yine burdan mi diye soruluyordu :)

Bende bunu paylaşıcaktım sorma amaçlı. Araç değişikliği düşünüyorum ve bu araç gözüme çarptı. Arkadaşla konuştum araba hakkında bilgi falan aldım. Sizinde bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

Anıl ben de talip olacaktım o sebepten sordum :) Araç bizden ise en azından patlak olup olmadığını öğreniriz...

Ben adamla konuştum. Bel altında boya varmış. Kaza değişen bişey yokmuş. Alacagı varmış onun karşılıgında arabayı almış.

Ben adamla konuştum. Bel altında boya varmış. Kaza değişen bişey yokmuş. Alacagı varmış onun karşılıgında arabayı almış.
anıl kardeşim tanımayanlar olabilir seni. kurallarımız gereği üyelerimiz bölümünden kısa tanıyabilir miyiz?

O öyle diyor da... Ne bileyim...Eski sahibi (sticker yapıştıran) görse de söylese bize ne olduğunu.
Ayrıca 2008 arabada belaltı boya ne demek yahu??? 10-12 yaşında değil ki bu!

34 DD 6358
Bu araç forumdan bir uyemıze mi ait acaba.
Arkada sticker var forumun.
Eğer burdaysa bir kaç sorum olacak

Geri
Üst Alt