Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç hakkında fikirleriniz

Hocam öncelikle Allah şifa versin Allah bidahasını göstermesin....

Araç düzhünseki 30 lu bınlerde dıyosun ufağı tefeği dert etme dışarıdanda düzgüne benziyo hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın...
Sagol Cem kardeşim, Amin İnşallah...

Bakalım.... ben baktım anladığım kadarıyla temiz, bi aksilik olmazsa çarşamba günü göstereceğiz

Fiyat makul bencede.bir duyuma ocaktan sonra sifir arac fiyatlari bir miktar artacakmis dolayisiyla bu ikinci elide etkileyecektir o yuzden elinizi cabuk tutun bebce

Fiyat makul bencede.bir duyuma ocaktan sonra sifir arac fiyatlari bir miktar artacakmis dolayisiyla bu ikinci elide etkileyecektir o yuzden elinizi cabuk tutun bebce
Gökhan, bilgi için teşekkür ederim. Zaten şu an başlangıç paketi İ20 ler bile 39.000 lira. Sıfır araba almak iyice zorlaştı benim için...

arkadaşlar, benden önce bu araca bakan arkadaş kapora bırakıp, kredi için başvurmuş fakat kredisi çıkmamıştı. Araç sahibide bana haber verdi, dün öğlene kadar vakti vardı. Bizde bu sabah aracı gösterip işlemleri tamamlayacaktık. Fakat. o arkadaş parayı bir şekilde bulmuş. Bize de her zaman olduğu gibi avucumuzu yalamak kaldı.

Herkese paylaştığı yorum ve bilgiler için teşekkür ederim.

hayırlısı olsun kısmet değilmiş artık ama bende konuyu yeni gördüm sana dert olsun die değilde şuanki 0 km fiyatına göre alınası zarar ettirmeyecek araçmış sağlık olsun

sağlık olsun. demek ki sizin için hayırlı değilmiş...

Geri
Üst Alt