Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç hakkında bilgisi olan varmı arkdaslar saygılarıma cordoba 2.0 sx

ariff

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım adım arif 25 yasındayım tokatın tuhal ilçesindenim daha önce yrv turbo kullandım ama aklımda olan araba cordoba 2.0sx uzun zamandır almak ıstedıgım aracı buldum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-cordoba-tertemiz-sahibinden-168660879/detay bu arac hakkında bılgısı olan varmı yada genel olarak bu araclar nasıl almayı dusunuyorum alırsam ne gibi rakamlara almalıyım komple boyalı ve aracın tupu sıralı degil ve bundan kaynaklı tekleme var dediler masrafım ne olur sizce ne yapmalıyım simdiden tesekkur ederim saygılar sevgilerle
BUDA ARACIN ESKIRESİMLERI ESKI PLAKASI YARDIMLARINIZI VE TECRUBELERINIZI BEKLIYORUM ARKDASLAR
Fotoğraf0021.jpg
Fotoğraf0021.jpg

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım adım arif 25 yasındayım tokatın tuhal ilçesindenim daha önce yrv turbo kullandım ama aklımda olan araba cordoba 2.0sx uzun zamandır almak ıstedıgım aracı buldum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-cordoba-tertemiz-sahibinden-168660879/detay bu arac hakkında bılgısı olan varmı yada genel olarak bu araclar nasıl almayı dusunuyorum alırsam ne gibi rakamlara almalıyım komple boyalı ve aracın tupu sıralı degil ve bundan kaynaklı tekleme var dediler masrafım ne olur sizce ne yapmalıyım simdiden tesekkur ederim saygılar sevgilerle
BUDA ARACIN ESKIRESİMLERI ESKI PLAKASI YARDIMLARINIZI VE TECRUBELERINIZI BEKLIYORUM ARKDASLAR
Ekli dosyayı görüntüle 5623
Ekli dosyayı görüntüle 5624
şahin doğan alacana bu fıyata gayet.ayağını yerden keser beygiri yuksekmış gerci .temizmiş

Arac al beni diyor fıyatta gayet ıyııı kaçırma

Beni EDS ler iyi tanır

hocam ıns alıcam ama nasıl bır arac acıkcası endısemde var yakıt motor konusunda

Tofaş tan kat kat kaliteli oldugu kesın sıkıntı yaratmaz bi lpg at ömürlük bin

Beni EDS ler iyi tanır

Tek kapı oluşu sana faketmiyorsa neden olmasın

Yanlış anlama kardeşim tamamen kendi şahsi fikrim, 98 model bir araca bence binilmez nedenine gelince parça ömrü bitmiştir ne kadar temiz kullanılırsa kullanılsın. servisten çıkamaz duruma geliyor insan , sürekli her ay bir parçası eskiyor tamir ediliyor. yenilenmesi gerekiyor. Artık araba, sen ve servisçi kardeş duruma geliyorsun yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez bir hal alıyor..
2.0 motor bir araç almak günümüz benzin koşullarına göre iyi bir seçim değil. LPG li sanırım direk karbüratörden bağlananlardan olması lazım bunlarda hem çok yakar, hem yokuşlarda bayılır, teklemesi arızası hiç eksik olmaz. tehlikeli olduğunu da duymuştum.
Kendimden örnek verecek olursam;
2010 yılında boyasız 160.000 km de Opel vectra gt araç aldım şu Almanların polisler için ve tek renk gri üretilen 2.0 motor 136 ve 156 beygir olanlardan. aracın konforuna diyecek yok. o dönemdeki yol bilgisayarı olmasına rağmen mükemmel çalışıyor ve nokta atışı km başına yakıt veya 100 km deki yakıt sarfiyatını litre olarak LPG ye geçince de gösteriyor. Bir gün çeker koyarım. şuan kardeşim kullanıyor. . 3 yıl sonra motor rekteve edildi. su haznesi delinmiş ve kardeşim arıza ışığını fark etmediğinden yakmış motoru. yeniden yapıldı. araç gözün kapalı 220 230 lara rahat ulaşıyor. sallama, virajlarda atma derdi yok ancak araç şehir içinde çok yakıyor. şehir dışı da mükemmel. . ama bi gün bu parçasını yaptırıyorsun hem de serviste yaptrdım. ama 1 2 gün sonra veya bir kaç hafta sonra yine başka bir şeyi hata veriyor. demem o ki o yaştaki araçlara binme. Parça almaya sanayilerde gezmeye mi yanarsın yoksa milletin tabiriyle yine mi sanayi desin sat artık abi bu arabayı sözlerine maruz kalırsın. tercih senin. paranla rezil olma derim. biraz bekle 15000 16000 e daha güzel ve yeni araçlardan al.. hem satarken satamazsın zorlanırsın, piyasası yok ve o araç sanırım ww nin ürettiği araç değil tam bilmiyorum. Yanlış bişey dediysem affola..

Geri
Üst Alt