Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç alınırmı

2 Gündür bakıyorum ben de dönüp dönüp..abi eğer temizse ve imkan varsa bence 1 dakika bile düşünmeden al derim

temız bakılmıssa km olarak daha cok gıder guzel bır arac hem genıs hemde sportıf duruyor...

yavv fena hastaydım arkadaşımdakine ve araç gırtlak dolu ankaradan birilerine baktırmak lazım birde takas ederim benim aracı olur biter

bende aynı motor 6sı vardı aslında keyiflide station satarken cidden zor istersen ankaradayım yarın gidip 1 bakayım az çok anlarım audiden mercedesten bmw den kısacası almandan....

superchips araca 163 ten 195 e tork ta 225 ten 270 e çıkarıyor buda bana yeterde adamlarla anlaşabilmek lazım bu araca kredi çıkarmı acaba kafamı kurcalayan bu

2 li ilişkiler iyi de zamandan dolayı çıkmaz diyorlar herzaman bu tereddüt

Geri
Üst Alt