Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç alınır mı

Abi km fazla değilmi yada benim fobim var...

Abi km fazla değilmi yada benim fobim var...

valla benim araç 2004 model 108 bin oldu.yıllık 20 bin desen 6 senede 120 bin yapar bana normal geldi ama bide ağır bakım meselesini bilmiyorum onlara baktır dedim..
ilave bir aaç ekedim ona da bakar mısnız?

Abi yanlışım varsa düzelt beni ama arkada 1.6 fsi yazmayan bi araç nasıl 16v 115 beygir ? Bu işte bi tuhaflık var.

Corolla olabilir bence Varol abim ama o kadar para ettiklerini bilmiyodum valla..

Abicim o golfte boya var bence.
bagaj sol alttaki GOLF yazısı sökülüp takılmış, yeni araba aldığım için çok dikkat ettim internet inciğine cinciğine :):)
Tamamen mi bilmem ama en azından bagaj boyalı. Bagajın boyanmış ne farkeder? Hiçbirşey bence, ama kazasız boyasız yazmış galeri. Güven sağlama meselesi birazcık :eek:key:

Abi yanlışım varsa düzelt beni ama arkada 1.6 fsi yazmayan bi araç nasıl 16v 115 beygir ? Bu işte bi tuhaflık var.

bende de bu motor benim motora benziyor 105 olabilir yaılımla 115 olmuş olabilir ona benim de kafam takıldı ama tam bilmiyorum..

Corolla olabilir bence Varol abim ama o kadar para ettiklerini bilmiyodum valla..

corolla benim de hoşuma gitti..ama fiyatlarını incelemedim hiç bilmiyorum açıkçası öğreneceğiz bakalım

Abicim o golfte boya var bence.
bagaj sol alttaki GOLF yazısı sökülüp takılmış, yeni araba aldığım için çok dikkat ettim internet inciğine cinciğine :):)
Tamamen mi bilmem ama en azından bagaj boyalı. Bagajın boyanmış ne farkeder? Hiçbirşey bence, ama kazasız boyasız yazmış galeri. Güven sağlama meselesi birazcık :eek:key:

galeri tanıdık dedi ma insanın başına ne gelirse tanıdıktan geliyor..
ben ona dedim beğensende götür baktır baktırmadan alma sakın..

arada 10 tl fark var..o aralıklarda çok fazla araç bulunabilir..ama ben olmsa bu şartlarda corolla alırdım

bencede toyota coralla ömürlük bi araç hiç degilse aradaki fark içinde değer bence dizel istediği gibi gezsin :))

2 yaşında diesel 1,4 Corollaya bu rakamı vereceğime +2000 TL ile sıfır 2011 Focus tdci alırdım, hem de 109 Ps. 2005 Kelline Golf için yazamıyorum bile puhaha

Geri
Üst Alt