Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Araç Alınır mı?? Yorumlarınızı Esirgemeyin... Ibiza BOCA

Ceyhun Araç Dehşet Duruyorda evveliyatını Ali Abi Bilir [MENTION=24163]cuprali[/MENTION], görünce yazacaktır muhakkak:eek:key:

fiyat fena değil km biraz daha aşşağıda olsa iyi olurdu. araç çok temiz maşallahı var. babamın ısyerının oralarda cekılmıs fotoğraf adam yerinide babamın calıstıgı yer olarakda göstermiş mutlaka görürüm ben bu arabayı sultanahmet caddelerinde çemberlitaşta dolaşsın görürüm ben bunu

Bu araç 7-8 aydır satılık. ilk önce 46.000den ilan girildi sonra 45 -44-43.500-42.000 şimdide 38.400 olarak yazılmış. Cupra bölümünde de aynı araç satılık orda fiyat 41.500. 7-8 ay öne benim ismim merthan olduğu için plakadan dolayı tav olup niyetlenmiştim ama o zaman fiyat çok gelmişti vazgeçmiştim galerideydi o zaman araç. En sonunda satılabilir rakamı koymuş. Eğer ciddi niyetliyseniz baya bi pazarlık yapın çünkü kmsi emsallere göre 2-3 katı yüksek. Sahibi satmak için her haftabilan açıklamalarını değiştiriyor her türlü ucuza alınabilecek araç

Plakadan bir sorgulasan iyi olur ve 15000 görüntülenme var nasıl satılmamış bu araç hayret

Bu araç 7-8 aydır satılık. ilk önce 46.000den ilan girildi sonra 45 -44-43.500-42.000 şimdide 38.400 olarak yazılmış. Cupra bölümünde de aynı araç satılık orda fiyat 41.500. 7-8 ay öne benim ismim merthan olduğu için plakadan dolayı tav olup niyetlenmiştim ama o zaman fiyat çok gelmişti vazgeçmiştim galerideydi o zaman araç. En sonunda satılabilir rakamı koymuş. Eğer ciddi niyetliyseniz baya bi pazarlık yapın çünkü kmsi emsallere göre 2-3 katı yüksek. Sahibi satmak için her haftabilan açıklamalarını değiştiriyor her türlü ucuza alınabilecek araç

tamamdır dostum 38 e bıraktı en son ama tekrar bir pazarlığa girişicez anlaşılan :)

normalde aracın 38 bin rakamı iyi..ama dediğiniz gibi 46 lardan buraya inmişse bir araştırmak lazım belki daha da düşer...aracı satmak için elinden geleni yapıyor dediğiniz gibi

Geri
Üst Alt