Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Araç Alınır mı?? Yorumlarınızı Esirgemeyin... Ibiza BOCA

araç temiz hatırladığım kadarıyla ben sahibiyle konuşmuştum alınabilir bir araç ama göstermek şart dsg özellikle

Bu arabanın konusu geçen sene techturkey de çok geçti ve her gidip bakan arabadan memnun kalmadan geri döndü.O zamanlar yazılımdı egsozdu her bir şey var deniliyordu ve adı bir kere çıktı arabanın.40 bin ve az üstüne çok temiz cupralar var.GTI ı almadan önce cupra da baktım ve temiz arabalar var.Bu araba yeterince dile düştü geçen sene.Temiz fotolara çok aldanmayın,69 mustang de düzgün boyanınca galeriden çıkmış gibi oluyor

Bu arabanın konusu geçen sene techturkey de çok geçti ve her gidip bakan arabadan memnun kalmadan geri döndü.O zamanlar yazılımdı egsozdu her bir şey var deniliyordu ve adı bir kere çıktı arabanın.40 bin ve az üstüne çok temiz cupralar var.GTI ı almadan önce cupra da baktım ve temiz arabalar var.Bu araba yeterince dile düştü geçen sene.Temiz fotolara çok aldanmayın,69 mustang de düzgün boyanınca galeriden çıkmış gibi oluyor

çok teşekkür ederim değer yorumların için Can kardeşim bunları.bende bu renge hastayım işte :(

Ali abim sanada teşekkür ediyorum senin yorumunuda bekliyordum açıkçası :)
dediğim gibi mutlaka yetkili servis yada bizim sponsorlara bir göstermek lazım açıkçası bende ibiza varken tekrar spor araba arayışındayken bu arabanın sahibiyle konuşmuştum fatihte oturuyor sultanahmette çalışıyor aracına güveniyordu ama beni soğutan tek yönü km si olmuştu 2012 ekimde 55000 km idi naapmışsın sen dedim tuvalete bile arabayla gidecektim nerdeyse dedi bide yakıtı şırketten alınca o biçim gezmiş yani ne biliyim bana göre bu arabalarla en fazla15000 km yapılır yılda kararını sen ver artık

en temizi servise götürüp ekspertiz yaptırmak. geçen sene techturkeyden bir arkadaş kırmızı bi bocaya kapora verip sonra kaporasını yakmıştı arabayı gösterince sorunlu çıktı diye, bu omudur hatırlayamadım plakayı ama ne olursa olsun göstermekte fayda var, fiyat güzel, pek bişeyi yoksa alınır...

bu araç birazcık mimlendi arkadaşların ve abilerimin dediği gibi aracın kmsi biraz fazla.. uzun zamandır nette satlık hatta baya bir düşmüş fiyatı.. alırken iyi bir ekspertiz ve yazılım kontrolu yapılması gerekiyor hemde dsg olması kafada soru işareti bırakıyor karar senin ama nete takılan seat ikinci el ilanları takip eden herkez bu aracı tanır :)

1- 46000 lerden 38000 tl ye kadar fiyatı düşmüşse,
2- Yaklaşık 1 senede 55000 km olmuşsa;
3- DSG de varsa isin icinde

Ben o araca biraz soğuk kalırım. Yine tercih sizin.

1- 46000 lerden 38000 tl ye kadar fiyatı düşmüşse,
2- Yaklaşık 1 senede 55000 km olmuşsa;
3- DSG de varsa isin icinde

Ben o araca biraz soğuk kalırım. Yine tercih sizin.

dsg ler sorunlumu ki?ibiza cupradada aynı şanzuman var leon dizeldede problemlimi?

Geri
Üst Alt