Bu araÇ nasil alinirmisİzce? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu araÇ nasil alinirmisİzce?

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
ilk bakışta çok cazip geliyor ama tabi işte insanın içinde bir kurt oluyor rahat binemem şahsen

hades

Kayıtlı Üye
Ben kesinlikle almam. 3-4 bin daha fazla veririm satarken acaba nasıl satarım derdini hiç düşünmem. Fazla 3-4 bin liram yoksada Tsi almam daha 1,6 alırım kafam rahat gezerim. :)

Pertkaydı olan araç aslında tekrar tarfiğe dönmemesi lagzım. İlerde devlet bu işede el atar inşallah.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
bence uzak durun derim, büyük kazalı bir araç olduğu kesin...şasesini söylemiyor mutlaka doğru değildir.

setnogrom

Kayıtlı Üye
Günümüzde bu tür araçları almak kolay satmak çok zor.Kaldıki aracın hasarı toplanırken neler değişti tam olarak bilmek öğrenmekte ayrı bir eziyet.Ben olsam farklı seçenek düşünürüm yada biraz daha bekleyip alırdım.

xx

mst07

Kayıtlı Üye
ilan guncellenmıs sanırım bu arac baya bı oncede vardı fakat satılamamıstı ..

araçta hasar kaydı var dediği araba pert daha açıklayıcı olmak gerekirse çekme belgeli aracın hasar tutarından dolayı sigorta şirketleri araca çogu zaman yüksek mevlalarda fiyat çıkararak arabayı pert ediyo aracı alıp satılığa çıkarıyo ihaleleri oluyo sonrada biri alıp topluyo işte gördüğünüzü gibide satıyo ben olsam asla almam her zaman sorun satarkende binerkende ki ayrıca çoğu sigorta şirketi pert kayıtlı arabaya kasko dahil yapmıyo ve şunuda biliyorum herşeyi bitiripte noterden donen arabanın haddi hesabı yok
not :uzak durun

kamikaze

Kayıtlı Üye
pert kaydı (ki tramerde böyle bir kelime yok ama olsun) ayrı konu, aribaglarin tamir edilmiş olması apayrı bir güvenlik ve mantalite zaafiyeti, bunları tamir ettiren, diğer yerlere ne yapmaz bilinmze.