Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu anteni almak ıstıyorum ama..

arkadaşlar bu antenden bende istiyorum. alteama ve kardeşimin puntoya alacam. ama duşunduren nokta tavan sökuluyormu ve yağmurda falan acab su alma olayı oluyormudur. bunalr önemli.

evt bi antenle deneyelim niye cızırtı yapıyormuş..sonrasına da sonra bakalım

varol büyük ihtimal ile anten kablosunda problem var tavandaki tesisatta olduğunu sanmıyorum teybin arkasındaki işlemlerle ilgili sana nacizane tavsiyem anten güçlendirici al tek bobin çıkışlı olsun ona da teyp bağlantısından elektrik versinler o zaman net ses alırsın

arkadaşlar bu antenden bende istiyorum. alteama ve kardeşimin puntoya alacam. ama duşunduren nokta tavan sökuluyormu ve yağmurda falan acab su alma olayı oluyormudur. bunalr önemli.

tavan anteni leonlarda değişirken arka bagaj kapağına çok yakın olduğu için tavan döşemesi esnetiliyor tam sökülmese bile esnetilerek işlem yapılabiliyor ama puntoda nasıl bir işle olur bilemem fakat anten kısmı geride ise onda da aynı işlem yapılabilir komple sökmeye gerek yok su alma problemi olmaz sanırım çünkü neticede zaten kendinden contalı olarak takılıyor ama sökülüp takmadan önce incelemek en mantıklısı

varol büyük ihtimal ile anten kablosunda problem var tavandaki tesisatta olduğunu sanmıyorum teybin arkasındaki işlemlerle ilgili sana nacizane tavsiyem anten güçlendirici al tek bobin çıkışlı olsun ona da teyp bağlantısından elektrik versinler o zaman net ses alırsın

abi 70 lira mı ne verip bir güçlendirici taktırmıştım ilaveten ama elektrikli mi bilmiyorum bir elektrikçiye girip bakayım..teşekkür ederim

Ben şuan veridğim linkteki anteni kullanıyorum ve su alma sorunu olmadı zaten anteni takmadan önce iyice bi düşünerek takın ben çok az miktarda deliğin etrafına silikon sıktım olaki contadan su geçerse oradan geçemez.

xx

ben tavsiye etmiyorum ben de düşündüm ama sonuçta iç döşeme sökülüyor sıkıntılı bi olay

site güvenilir ben de alişveriş yaptim o antenden de aldik abimin golfe sadece dekor amaclidir. ama kaliteli.

Geri
Üst Alt