Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu anteni almak ıstıyorum ama..

Evet Zafer abi doğru söylüyor bu antenin fonksiyonu yok diye biliyorum ama aynısının 12volt ile çalışanlarıda mevcut!.

xx

Engın abı sen almıstın sanırım hatta kaplamıstın bıle sen nerden temın ettın ?

peki anten görevi görüyor mu yazıayor fm ve diğeri diye..gene de sorayım dedim..yayını yakalama özelliğili nasıl

Abi valla ben sorun yaşamadım ama sonuçta burası İstanbul.O sebepten uzun yol deneyimim olmadı bu antenle net birşey söyleyemiyorum lakin şehir içinde bana sorun çıkartmıyor ve bu anten 12 volt desteği ile çalışıyor a.Elektirksiz şekilde denedim frekansları tam yakalayamıyor ama voltu yediğinde acıyla hemen yakalıyor bişiler:D

xx

Abi valla ben sorun yaşamadım ama sonuçta burası İstanbul.O sebepten uzun yol deneyimim olmadı bu antenle net birşey söyleyemiyorum lakin şehir içinde bana sorun çıkartmıyor ve bu anten 12 volt desteği ile çalışıyor a.Elektirksiz şekilde denedim frekansları tam yakalayamıyor ama voltu yediğinde acıyla hemen yakalıyor bişiler:D

xx

uzun yolda zaten yayın yok trt ve polis radyosu..benim derdim istanbulda üstünde orjinal anten var amabütün yayınlar cızırtılı bi de yükseltici var anlamadım gitti

uzun yolda zaten yayın yok trt ve polis radyosu..benim derdim istanbulda üstünde orjinal anten var amabütün yayınlar cızırtılı bi de yükseltici var anlamadım gitti

Abi teyp ile anten arasındaki kabloda sorun vardır yada kalitesiz olabilir.Tabi kablo uçlarındada sorun olabiliyor genelde cızırtıyı 2 ayrı uç birbirine ufaktan değdiği zamanlarda yapar.

xx

Abi teyp ile anten arasındaki kabloda sorun vardır yada kalitesiz olabilir.Tabi kablo uçlarındada sorun olabiliyor genelde cızırtıyı 2 ayrı uç birbirine ufaktan değdiği zamanlarda yapar.

xx

olabilir tavanı da söktürmek istemesemde yapacağız galiba..

Geri
Üst Alt