Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aksesuarlar nasıl ?

kAnakAn

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamlar;
Arkadaşlar aracım 2008 leon 2.0TDI DSG ve kısmetse aracıma bu aksesuarları yaptırmayı düşünüyorum..

-Seat sport logolu çift egzoz çıkışı: 1P1072000A
-Alüminyum iç kaplama kiti: 1P0064700A
-Kapı Panel Kaplama Kiti: 1P1064730
-Krom kaplamalı gösterge çerçevesi: 1P1072311

Aracım şu an standart leon aracıma ilk kez aksesuar yaptırma girişiminde bulunucam bu yüzden fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Gerek yok değmez dediğiniz yada kesin yaptır dediğiniz...
Not: Aracımın orjinalliğini bozmak istemiyorum bu yüzden aksesuar yaptırıcaksamda seatın orjinal parçası olmasını yiğelerim. Takıntı gibi bişey bu :p Yoksa örneğin 50-60 milyona da güzel egzoz bulabileceğimi biliyorum..

Teşekkürler..

egzos ucunu illa servise şartlanma bence dışarıda çok daha güzel modeller bulabilirsin

egzoz basarılı kaplama kıtı yerıne pıano black dusun bence

Bence hiç birine fuzuli para werme hepsi gereksiz.. Zaten servislerde 1e 4 veriyorlar..

dinç kardeşim okulda bul beni konuşalım fazla acele etme.

Kapı ve konsol kaplama kiti çok güzel çift çıkışlar çok pahalı ve gereksiz geliyo bana onun kararı senin krom gösterge çerceveside güzel seçim konsol kapı kaplamaları araca sportif bi görünüm sağlıyo gri leonun içine çok yakışıyo...

Kapı ve konsol kaplama kiti çok güzel çift çıkışlar çok pahalı ve gereksiz geliyo bana onun kararı senin krom gösterge çerceveside güzel seçim konsol kapı kaplamaları araca sportif bi görünüm sağlıyo gri leonun içine çok yakışıyo...

Yaptırabiliyorsan hepsini yaptır. Değer diyorsunuz yani :p
Kaplama kiti yerine piano black demişsiniz. Tam olarak ne oluyor acaba bu piano black? Daha mı güzel duruyo acaba ?

Piano black ön konsolu parlak siyah olarak düşün...

Bu piano black benim yazdığım aksesuarlardan tamamen farklı, ayrı bişey ozaman.. Bilmiyorumki valla duruşu falan nasıl :) seatın sitesindede aksesuarlarda göremedim..

Geri
Üst Alt