Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aksesuarlar nasıl ?

bencede krom egzoz ucunu o kadar para verene kadarfilm falan cektirebilirsin arabana.ben çok ucuza taktırdım rengınde hiç bir değişim yok.kapı kollarıda siyah kaplama veya boyama olabilir.bence alıncak sadece gösterge çerçevesi var listede..

Yaptırabiliyorsan hepsini yaptır. Değer diyorsunuz yani :p
Kaplama kiti yerine piano black demişsiniz. Tam olarak ne oluyor acaba bu piano black? Daha mı güzel duruyo acaba ?

Onu ben demedim arkadaşlar çok beğeniyo ama ben sevmiyorum bende konsol ve kapı kaplama kitiyle krom gösterge çerçevelerini aldım kullanıyorum arabanın içine açık renk girince daha ferah gösteriyo malzemeside kaliteli sadece çift çıkış olayı çok pahalı geliyo bana 300tl vermem şahsen eksoz ucuna....

Fikirler için saolun ama cam filmi istemiyorum şu an. Kapı kollarını da değiştirmeyi düşünmüyorum böyle güzel geliyo bana :) valla hevesim kırıldı bayaa :D Bu kadar gereksiz mi gösterge çerçevesi dışındaki aksesuarlar.. Egzozun orjinal olmasını istiyorum seat sport logosu falan.. Bide dediğim gibi araç seat aksesuarları da seattan olmalı diye düşünüyorum.. Herşeyin orjinali mübahtır gibime geliyo :D

Fikirler için saolun ama cam filmi istemiyorum şu an. Kapı kollarını da değiştirmeyi düşünmüyorum böyle güzel geliyo bana :) valla hevesim kırıldı bayaa :D Bu kadar gereksiz mi gösterge çerçevesi dışındaki aksesuarlar.. Egzozun orjinal olmasını istiyorum seat sport logosu falan.. Bide dediğim gibi araç seat aksesuarları da seattan olmalı diye düşünüyorum.. Herşeyin orjinali mübahtır gibime geliyo :D

piano black zaten boyama olayı orjinal satılmıyo konsol ve kapı içi kaplama kiti yazmışsın onlar güzel fotosuna bakıyorum bulsam koyucam buraya...

[/COLOR]
piano black zaten boyama olayı orjinal satılmıyo konsol ve kapı içi kaplama kiti yazmışsın onlar güzel fotosuna bakıyorum bulsam koyucam buraya...

Kusura bakmayın ya valla :) ben pek bilgi sahibi değilim bu aksesuarlar konusunda.. Fikir aldığım insanlar okuldan 2 arkadaşım onlarda tanıdığınız Hakan ve Şemun :D

ben bır resım koyuyum gostergeler,kapı kiti,bide göğüs boyama falan var fikir olsun..

Saolun paylaşımlar için.
Gösterge çerçevesi ve kapı kaplama kiti güzel duruyo gibime geldi. iç kaplama kiti olan alüminyum havalandırmaları tam anlamadım nasıl duruyor? Piano black eğer buysa gerek yok ama Can arkadaşımın gönderdiği tam piano black a benziyo.. Tabi ekran falan var güzel duruyo o resim :)

Geri
Üst Alt