Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu AEM Filtre Kiti Bizim TSI'lara nasıl olur?

bu air intake kitle kutu içi arası ne fark var ben çok anlamış değilim. hani fotoğraflardan anladığım kadarı ile CAI kendine ait borusu ve ucunda performans hava filtresi olan bir kit. kutu içi performans da aynı işi görmüyormu? şiddetle üzerinde durulan bişey gibi olmasına rağmen ben çokda bir fark göremedim açıkçası

bence sadece bazı otomobiller için gerekli CAI..
bazı otomobillerde fabrika güzel ayarlıyo çünkü..

bence sadece bazı otomobiller için gerekli CAI..
bazı otomobillerde fabrika güzel ayarlıyo çünkü..

taktıgın fıltrenın gecırgenlıgı ıle alakalı b durum var ortada ama,mısal clıo RS lerde orjınal fıltre kutusunun kutu ıcı fıltre ıle daha ıyı degerler aldıgını syleyenler var ama ıyının de ıyısı olabılır her halukarda.Draglarda kaputtan fıltre borusu cıkarmıs ustune corap sarmıs adam gordum ben daha otesı var mı :)

valla Can'ım benim arabam için konuşursam kit gereksiz bence tamamen..
zaten kit'le aynı şekilde uzanıyo bunun yanında panjurdan filtreye yeterli büyüklükte borudan hava geliyo..yapabileceğim tek şey kutunun havanın geldiği yönünden kesmek olabilir ki ona da lüzüm yok..

valla Can'ım benim arabam için konuşursam kit gereksiz bence tamamen..
zaten kit'le aynı şekilde uzanıyo bunun yanında panjurdan filtreye yeterli büyüklükte borudan hava geliyo..yapabileceğim tek şey kutunun havanın geldiği yönünden kesmek olabilir ki ona da lüzüm yok..

Yigitcim senin mantigla kutu icine koydugun acik filtre mi daha mantikli yoksa ekledigim fotodaki filtre sekli mi :rolleyes:

fmind010.jpg

Can bu fotoya itiraz edeceğimizi düşünmüyosun herhalde :)

Yıgıt bunun gereksız oldugunu savunyo abi :)

atladığın bi nokta var yavru..
koyduğun fotodaki araçta turbo var mı 2L TFSI gibi duruyo ama benim turbo da önde filtrenin konumu da..eski TSI'ların turbosu arkadaydı artık önde hepsi..
velakin velehüvlet ben kendi aracım için konuştum zaten.. :)

o zaman eski TSI kardeşim ilk çıkanlardan..
artık hepsi önde..

Geri
Üst Alt