Bu 2006 İBİZA saat nereden ayarlanıyor :@ | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Bu 2006 İBİZA saat nereden ayarlanıyor :@

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Micqrop tarafından paylaşıldı.

1. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    43
    Ya aptalca bi durum farkındayım ama 2006 ibiza saat nereden ayarlanıyor bulamadım yardm edersenz cok sevinirim.

2. ultraslanonur

ultraslanonur
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    63
    kadranın orda cubuk gıbı bırsey var onu cevırerek ayarlarsın saatı sahıbınden de gordum aracın satılık sanırım SCW den kacmaz:eek:

3. Micqrop

Micqrop
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    43
    ahaha =) dikkatliyiz bakiyorumda =) valla elime bi miktar para gecti hayalimdeki arabayi almayi dusunuyorum a3 2006 tdi =)
    ama bu arabamida cok seviyorum nazar değirmeyim masallah gayet tatminkar =) öylesine zarf ina koydum araci =) alicisi olursa tam 26 ya eyv olmazsada dursun ben en az bi 3 yil daha binerim =)
    bu arada bu cubuğu bastirarakmi ceviriyoruz nasil ceviriyoruz?
    Cevabin icinde tesekkurler

4. leeveent

leeveent
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    63
    bastırmana gerek yok... mesela sadece dakikayı ayarlayacaksan sağa doğru çevir bir kaç saniye öyle bekle dakikaların arttığını göreceksin... saati değiştirmek içinde sola çevirip bekliyorsun..:eek:key: bizim araçlarda böyle ibizada da aynısıdır diye düşünüyorum...

edit: çevirip bekliyorsun derken sadece çevirip bırakma öylece çevrili halde bekle :D

5. mht83

mht83
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28

İbizadada aynısı:eek:key:

Sayfayı Paylaş