Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu 2006 İBİZA saat nereden ayarlanıyor :@

Micqrop

Kayıtlı Üye
Ya aptalca bi durum farkındayım ama 2006 ibiza saat nereden ayarlanıyor bulamadım yardm edersenz cok sevinirim.

kadranın orda cubuk gıbı bırsey var onu cevırerek ayarlarsın saatı sahıbınden de gordum aracın satılık sanırım SCW den kacmaz:eek:

ahaha =) dikkatliyiz bakiyorumda =) valla elime bi miktar para gecti hayalimdeki arabayi almayi dusunuyorum a3 2006 tdi =)
ama bu arabamida cok seviyorum nazar değirmeyim masallah gayet tatminkar =) öylesine zarf ina koydum araci =) alicisi olursa tam 26 ya eyv olmazsada dursun ben en az bi 3 yil daha binerim =)
bu arada bu cubuğu bastirarakmi ceviriyoruz nasil ceviriyoruz?
Cevabin icinde tesekkurler

ahaha =) dikkatliyiz bakiyorumda =) valla elime bi miktar para gecti hayalimdeki arabayi almayi dusunuyorum a3 2006 tdi =)
ama bu arabamida cok seviyorum nazar değirmeyim masallah gayet tatminkar =) öylesine zarf ina koydum araci =) alicisi olursa tam 26 ya eyv olmazsada dursun ben en az bi 3 yil daha binerim =)
bu arada bu cubuğu bastirarakmi ceviriyoruz nasil ceviriyoruz?
Cevabin icinde tesekkurler

bastırmana gerek yok... mesela sadece dakikayı ayarlayacaksan sağa doğru çevir bir kaç saniye öyle bekle dakikaların arttığını göreceksin... saati değiştirmek içinde sola çevirip bekliyorsun..:eek:key: bizim araçlarda böyle ibizada da aynısıdır diye düşünüyorum...

edit: çevirip bekliyorsun derken sadece çevirip bırakma öylece çevrili halde bekle :D

bastırmana gerek yok... mesela sadece dakikayı ayarlayacaksan sağa doğru çevir bir kaç saniye öyle bekle dakikaların arttığını göreceksin... saati değiştirmek içinde sola çevirip bekliyorsun..:eek:key: bizim araçlarda böyle ibizada da aynısıdır diye düşünüyorum...

edit: çevirip bekliyorsun derken sadece çevirip bırakma öylece çevrili halde bekle :D

İbizadada aynısı:eek:key:

Geri
Üst Alt